Technical Support Specialist Junior

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ravak Business Center, Einsteinova 11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho Support tímu budeš pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku a v zahraničí, v spolupráci s ďalšími technológiami.

A aká bude Tvoja náplň?
- zabezpečenie efektívneho a bezproblémového fungovania technickej podpory
- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi, resp. obchodnými partnermi
- riešenie technických problémov SW, HW
- zabezpečenie vzdialenej podpory pri implementácií riešení (inštalácia a aktivácia SW, HW...)
- úzka spolupráca s vývojovým tímom
- pravidelný reporting

- práca v mladom, ale skúsenom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Technical Support Specialist nám pošlite Vaše CV.
Ozveme sa len kandidátom, ktorí spľňajú nami stanovené podmienky pre pracovnú pozíciu. Ďakujeme a veríme, že sa skoro stanete platným členom ColosseoEAS tímu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.7.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť a samostatnosť
- veľmi dobrá znalosť angličtiny, iný jazyk je výhodou
- flexibilita nutná
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj v rámci tímu
- dobré komunikačné zručnosti
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií
- ochota pracovať na zmeny
- chuť neustále sa učit a zlepšovať sa
- viac ako pozitívny vzťah k technológiám

Hľadáme človeka, ktorý má drive, je časovo neobmedzený a je pripravený učiť sa a nasávať nové informácie 24 hodín denne v spoločnosti, ktorá mu tento priestor poskytne.

Hľadáme človeka, ktorý bude pripravený riešiť vzniknuté situácie ASAP, bez ohľadu na dennú či nočnú hodinu.

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ktorá ponúka komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach ako je napr. skóre, štatistika hráčov, replay-e, reklamné pauzy a pod.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a elimináciu nežiadúcich osôb na športových podujatiach.

Určite si nenechajte ujsť našu najnovšiu video-projekciu, pripravovanú pre nášho klienta
Viac o nás na www.colosseoeas.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Einsteinova 11
85101 Bratislava
www.colosseoeas.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristina Zobeková
Tel.: +421902347766
E-mail: poslať životopis
ID: 2156436   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,- EUR