Odborný predajca v predajni Farby - Laky - Omietky

COLORLAK SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica
Termín nástupu
10.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa dosahovaných výsledkov/priemerne 730-800 € brutto + stravné lístky v hodnote 3,80 €/deň (zamestnávateľ prepláca 55%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj sortimentu farby, laky a príslušenstvo na predajni
• komunikácia so zákazníkmi na predajni, poradenská činnosť
• tónovanie farieb na tónovacích automatoch
• vypracovávanie ponúk zákazníkom
• správne ukladanie tovaru, kontrolovanie doby spotreby tovaru a dbanie o čistotu tovaru
• kontrolovanie a aktualizovanie cenoviek na predajni
• vybavovanie objednávok
• manuálny príjem a výdaj tovaru v predajni, dopĺňanie tovaru do regálov a predajných stojanov
• udržiavanie čistoty a poriadku na pridelených regálových plochách

Možnosť kariérneho rastu
Pravidelné sortimentné školenia
Jednozmenná prevádzka
Voľné sviatky a nedele (sobota cca 2x za mesiac po 4 hodiny)
Výrazné zľavy na nákup sortimentu zamestnávateľa
Zázemie stabilnej firmy s dlhoročným pôsobením na trhu

Termín nástupu vieme posunúť v prípade, ak ste momentálne ešte v zamestnaneckom pomere a pokiaľ neuplynie Vaša výpovedná lehota.
Uchádzačov, ktorých pracovná ponuka zaujala prosíme o zaslanie životopisu na uvedenú e-mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, chémia, obchod

Ak nemáte radi stereotyp, nebojíte sa komunikovať s ľuďmi a ste aspoň trochu technicky zručný, neváhajte a pošlite nám Váš životopis.
Hľadáme totiž priebojného kolegu s obchodným duchom, ktorý dokáže vždy s úsmevom komunikovať so zákazníkom. Očakávame, že jeho prístup k prideleným úlohám bude zodpovedný a ich plnenie bude kompletné. Na tejto pozícii sa uplatní človek s výbornými komunikatívnymi zručnosťami, nekonfliktným vystupovaním a maximálnou ústretovosťou.
Znalosti a skúsenosti v sortimente farby- laky nie sú podmienkou. Do všetkého Vás postupne zaučíme. Najdôležitejšie je chcieť sa niečo nové naučiť a ukázať, že sa práce nebojíte.

Spoločnosť COLORLAK SK, s.r.o. je maloobchodným a veľkoobchodným distribútorom sortimentu náterových a stavebných hmôt so sieťou vlastných predajní na celom území Slovenskej republiky. Materská firma spoločnosti, spoločnosť Colorlak, a.s., je popredný výrobca náterových hmôt v Českej republike.
Do svojho tímu hľadáme schopných a ambicióznych kolegov, s ktorými spoločne dokážeme budovať a posilňovať sieť predajných centier farby-laky-omietky a zabezpečovať včasnú a bezproblémovú distribúciu do partnerských predajní farieb a lakov. Našimi zákazníkmi sú profesionálni maliari/natierači, domáci majstri, realizačné firmy, remeselníci, výrobné a obchodné spoločnosti ale aj bežní maloobchodní zákazníci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenska cesta 37
974 05 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Adamová
E-mail: poslať životopis
ID: 3577596   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa dosahovaných výsledkov/priemerne 730-800 € brutto + stravné lístky v hodnote 3,80 €/deň (zamestnávateľ prepláca 55%)