Vodič (skupiny C) a skladník v distribučnom sklade farby a laky

COLORLAK SK, s.r.o.

Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica, Radvaň, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 € priemerná hrubá mzda s mesačnými odmenami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denný rozvoz tovaru po strednom a západnom Slovensku z centrálneho skladu v Banskej Bystrici
- pomoc pri vykládke u zákazníkov a kontrola tovaru voči dodaciemu listu
- starostlivosť o technický stav a čistotu prideleného motorového vozidla
- fyzický príjem a výdaj tovaru
- vychystávanie tovaru na rozvoz, kontrola úplnosti na základe expedičného listu
- práca s prenosnými snímačmi čiarových kódov
- kontrola záruky na tovaroch
- fyzické vykonávanie inventúry tovaru

Na základe prijatých životopisov budeme pozývať vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.10.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, slušnosť, samostatnosť a presnosť, nekonfliktné a príjemné vystupovanie

Spoločnosť COLORLAK SK, s.r.o. je maloobchodným a veľkoobchodným distribútorom sortimentu náterových a stavebných hmôt so sieťou vlastných predajní na celom území Slovenskej republiky. Materská firma spoločnosti, spoločnosť Colorlak, a.s., je popredný výrobca náterových hmôt v Českej republike.
Do svojho tímu hľadáme schopných a ambicióznych kolegov, s ktorými spoločne dokážeme budovať a posilňovať sieť predajných centier farby-laky-omietky a zabezpečovať včasnú a bezproblémovú distribúciu do partnerských predajní farieb a lakov. Našimi zákazníkmi sú profesionálni maliari/natierači, domáci majstri, realizačné firmy, remeselníci, výrobné a obchodné spoločnosti ale aj bežní maloobchodní zákazníci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 37
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Valachová
Tel.: +421905827498
E-mail: poslať životopis
ID: 3466497   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € priemerná hrubá mzda s mesačnými odmenami