Manažér kvality

Color track, s. r. o.

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
Ihneď
1 800 EUR/mesiac- ponúkaná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie oddelenia kvality a neustále zlepšovanie systému manažérstva kvality v zmysle zákazníckych noriem a noriem platných pre automobilový priemysel (ISO 001:2016,IATF 16949, VDA 6.3,ISO 14 000)
- organizovanie kvalitatívnych úloh, opatrení podľa vyššie menovaných požiadaviek
- dohľad nad aktivitami týkajúcich sa kvality
- manažment reklamácii
- podpora a koordinácia všetkých potrebných aktivít pri procese certifikácie
- vzorkovanie, Q-dokumentácia, zostavenie, aktualizácia a kontrola kontrolných plánov a starostlivosť o ostatnú pridelenú dokumentáciu kvality
- zabezpečenie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- plánovanie a realizácia nápravných opatrení
- spracovanie reportov a štatistík pre vedenie spoločnosti
- Zabezpečenie kvality výrobkov dodávaných zo závodu k zákazníkom
- Zabezpečenie súladu výroby a výrobných procesov s internými štandardmi a procesmi
- Zabezpečenie kvality dodávaných materiálov
- Zabezpečenie aby všetky procesy boli udržiavané tak, ako sú definované
- Zabezpečenie minimalizovania miery šrotu, náklady na kvalitu
- Zabezpečenie správy auditov v závode
- Kontrola požiadaviek zákazníkov
- Zaistenie súladu s konkrétnymi požiadavkami zákazníka
- KPI

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* analyzovanie a riešenie problémov
* komunikácia (jednanie s ľuďmi)
* organizovanie a plánovanie práce
* rozhodovanie
* vedenie ľudí
* pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti)
* prezentačné, organizačné a riadiace schopnosti

Sme firma zaoberajúca sa povrchovou úpravou plastov - lakovaním na automatickej lakovacej linke pre automobilový priemysel.
ID: 4099367  Dátum zverejnenia: 10.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac