Zástupca vedúceho prevádzky, Váš Dom farieb & hobby centrum v BA, PK

Color Centrum, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzky v Bratislave:
Predaj a miešanie farieb a lakov, autolakov, fasádnych omietok, priemyselných farieb, železiarskeho sortimentu, hobby náradia, práca s pokladňou, objednávanie tovaru, zisťovanie potrieb zákazníkov a odborné poradenstvo, komunikácia s dodávateľmi.

Pre prevádzku Pezinok:
Predaj hobby sortimentu a náradia, profesionálneho náradia, záhradného, vodoinštalačného sortimentu, parkety, tapety, dekoračných ako aj kreatívnych predmetov, práca s pokladňou, objednávanie tovaru, zisťovanie potrieb zákazníkov a odborné poradenstvo, komunikácia s dodávateľmi.

gastro lístky zdarma - bez doplatku, voľné nedele, pracovná iba každá druhá sobota do 13.00 hod, odmeny za výsledky prevádzky, školenia, pitný režim, výborný kolektív...

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme tri pozície vedúcich prevádzky:
Pri bielom kríži 8, BA Nové Mesto
Húščavova 1A, BA Dúbravka
Bratislavská 85, Pezinok

Prosíme o zaslanie CV na email [email protected] obsahujúceho minimálne:
- dátum narodenia,
- všetky predchádzajúce zamestnania s kontaktom na posledného zamestnávateľa
- ideálne, ak je súčasťou životopisu aj foto
- do predmetu emailu uveďte názov prevádzky, ktorú preferujete
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita, záujem o zákazníka, schopnosť a vôľa učiť sa nové veci, komunikačné obchodné schopnosti..

Sme spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom záhradkárskych, domácich potrieb a potrieb pre majstrov, farieb, lakov, fasádnych omietok, priemyselných farieb a príslušenstva. Prevádzkujeme sieť 8 predajní a sme najväčšia maloobchodná spoločnosť v tejto špecializácií na západnom Slovensku.

www.vasdomfarieb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3194693  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac + odmeny