2 000 - 2 500 EUR

.NET Developer

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného programátora, ktorý sa nebojí výziev a teší sa na prácu v tíme kolegov s použitím najnovších technológií a agilných vývojových procesov na vývoji úplne nového komplexného interného informačného systému spoločností, ktorý je nasadený v šiestich krajinách Európy.
Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť:
• Analýza a pochopenie komplexných business požiadaviek z oblasti poisťovníctva
• Namapovanie požiadaviek na architektúru a design informačného systému
• Implementácia a otestovanie odsúhlasených požiadaviek
• Komunikácia s koncovými užívateľmi a riešenie prípadných problémov
• Úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2 000 € brutto (výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• Mobilný telefón s možnosťou využitia aj na súkromné účely
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Skupinové životné a úrazové poistenie
• Motivujúce finančné ohodnotenie a ročný bonus
• Možnosť účasti na športových a spoločenských akciách organizovaných spoločnosťou, teambuildingy
• Pružná pracovná doba

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis s Vašimi doterajšími pracovnými skúsenosťami.
Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
C# - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal mať:
• výborné analytické myslenie a komunikačné schopnosti
• minimálne 2-ročné aktívne skúsenosti s vývojom na MS platforme
• skúsenosti s .NET framework-om a C# programovacím jazykom
• skúsenosť s objektovo orientovaným návrhom a vývojom, znalosť design patternov
• skúsenosti s testovaním, kontinuálnou integráciou a vývojom
• skúsenosti so SCRUM vývojovým procesom výhodou
• skúsenosti s Microsoft TFS výhodou
• mať proaktívne myslenie a vysokú úroveň motivácie
• byť tímovým hráčom

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A. sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia.
Bližšie informácie na https://colonnade.sk/

Adresa ústredia spoločnosti:
Moldavská cesta 8 B, 042 80 Košice, Slovenská republika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Moldavská cesta 8 B
042 80 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Renáta Kirchnerová
Tel.: +421903638153
E-mail: poslať životopis
ID: 3720773   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2 000 € brutto (výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)