Recepčná a administratívna podpora - Práca pre študentku VŠ

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentka a máš chuť a čas si popri škole privyrobiť formou brigády?
Tak sa pridaj k nám.

Tvojou hlavnou náplňou bude:
• zabezpečenie plynulého chodu recepcie
• prijímanie a prepájanie telefonických hovorov, prijímanie a uvádzanie návštev
• zabezpečovanie a nákup kancelárskych, ako aj iných potrieb pre potreby kancelárie
• spracovanie a distribúcia došlej/odoslanej pošty
• objednávanie a vybavovanie kuriérskych služieb
• starostlivosť o bežný poriadok a čistotu recepcie a zasadačiek počas pracovného dňa
• administratívne práce
• plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

Ponúkame:
• prácu v silnej medzinárodnej finančnej spoločnosti
• pružnú pracovnú dobu a možnosť určiť si dni, ktoré dni nemôžeš pracovať
• možnosť účasti na športových a spoločenských akciách organizovaných spoločnosťou, teambuildingy

Hľadáme 2 študentky, budúce kolegyne, ktoré sa budú striedať na recepcií.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Top kandidátka je komunikatívna, dobré naladená, má pozitívny prístup k práci a má záujem o prácu na dohodu o brigádnickej práci študenta počas školského roka.

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A. sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia.
Bližšie informácie na https://colonnade.sk/

Adresa ústredia spoločnosti:
Moldavská cesta 8 B, 042 80 Košice, Slovenská republika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Moldavská cesta 8 B
042 80 Košice
ID: 3439836   Dátum zverejnenia: 25.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,50 EUR/hodina