Referent správy poistenia

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
mzdové podmienky budú oznámené vybranému uchadzáčovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu na zástup počas materskej dovolenky na odbor správy poistenia, ktorá je komunikatívna, precízna, má zmysel pre detail, so znalosťou anglického jazyka slovom aj písmom a výborne ovláda MS Office - Excel,Word.

Medzi jej hlavné pracovné povinnosti patrí:
• vykonávanie poistno-technických kontrol poistných zmlúv podľa platných predpisov pre prijatie rizika do poistenia
• registrácia a typovanie poistných zmlúv v našom informačnom systéme, realizácia storien, zánikov a zmien v poistných zmluvách, archivácia zmlúv
• príprava vyúčtovaní a faktúr, kontrola zaplatenosti poistného
• spracovanie požiadaviek od klientov, písomná a telefonická komunikácia

• zázemie stabilnej medzinárodnej finančnej spoločnosti
• možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• príjemné pracovné prostredie
• program benefitov pre zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite svoj profesijný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Telefonicky budeme pozývať na osobné stretnutie iba vybraných uchádzačov.

Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás informujeme, že Vaše osobné údaje, vrátane údajov obsiahnutých v zaslanom životopise, ktoré ste nám poskytli, budú spracúvané spoločnosťou Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu (prevádzkovateľom) za účelom výberového konania na konkrétnu pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v poisťovníctve vítaná
• znalosť zákona o poisťovníctve a predpisov týkajúcich sa správy poistných zmlúv je výhodou
• aspoň ročná prax v administratíve
• vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
• znalosť anglického jazyka podmienka
• znalosť MS Office - Excel, Word

OMPANY DESCRIPTION

Colonnade Insurance S.A. specializes in non-life insurance, which is designed not only for individual clients, but also for small and large businesses. We are owned by Fairfax Financial Holdings Limited, one of the world leaders in insurance and reinsurance. Colonnade is based in Luxembourg and operates through branches in the Czech Republic, Bulgaria, Hungary, Romania, Poland, Slovakia and a subsidiary in Ukraine.

Colonnade employs 600 experienced specialists. Our financial strength has been affirmed by the A.M. Best Company rating A- (Excellent).

WHY IS COLONNADE A GREAT PLACE TO JOIN?

At Colonnade, our strategy is to become a significant general insurer of scale, focusing on the CEE region. Colonnade is in a fortunate and unique position:

Our shareholder is totally supportive of our strategy and investment in our growth.
We want to transform and create our insurance company into a modern, successful and digital insurer, based on our Fairfax values.
We have a profitable foundation and are able to fund our transformation from these profits.
We are making a multi-million Euro investment in leading IT systems and platforms.
Being part of Fairfax, we live and breathe the values that this organization stands for.

This makes Colonnade an exciting and challenging environment for talented individuals to join!

Our address:
Moldavská cesta 8 B, 042 80 Košice, Slovenská republika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2697040  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzdové podmienky budú oznámené vybranému uchadzáčovi