Logo Colette Boutique s. r. o.

Vedúca zmeny / Floor Manažérka / Front of House vo francúzskej reštaurácii Colette v Bratislave

Colette Boutique s. r. o.

Miesto práce
Krížna 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú Floor manažérku do jedinečného konceptu francúzskej reštaurácie v Bratislave, kde môžeš ukázať svoje znalosti a zručnosti pri poskytovaní špičkových služieb s cieľom priniesť hosťom nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Na tejto pozícii budeš zodpovedať za celkový chod prevádzky. Gastro musí byť tvojou vášňou a ochota splniť aj tie najnáročnejšie a špeciálne požiadavky hostí tvojou prioritou. S úsmevom na tvári dať prevádzke to, ako jej majiteľ :) Zároveň v našej reštaurácii budeš pracovať s francúzskym somelieróm a od neho sa veľa priučíš.

Hľadáme a ponúkame:
-tím, ktorý potrebuje lídra - človeka - osobnosť
- reštauráciu, ktorá potrebuje reprezentanta

Požadujeme:
- Výborné skúsenosti so servisom a obsluhovaním hostí,
- skúsenosti v oblasti reštauračného manažmentu alebo podobnom prostredí,
- schopnosť efektívne komunikovať a viesť tím,
- organizačné schopnosti a schopnosť pracovať pod tlakom,
- znalosť francúzskej kuchyne a kultúry je výhodou,
- profesionálny prístup a radosť z komunikácie so zákazníkom,
- váženú a príjemnú klientelu našich hostí,
- reprezentatívne a moderné prostredie,
- veľa práce, zodpovednosti, ale tiež zábavy a radosti z dobre odvedenej práce.

Práca - od utorka- do soboty (15:30 - 22:30)

- Strava na mieste.

- Možnosť vzdelávania sa vo francúzskej kuchyni :)
- Tringelty.
- Práca v mladom a aktívnom kolektíve.
- Výplata vždy načas, do 10. dňa v mesiaci na účte zamestnancov.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nastaveným kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- prax: min. 1 rok skúsenosti s prácou reštauračného charakteru
- manažéra/manažérky výhodou
- anglický jazyk – B2
- skúsenosti s vedením a organizáciou tímu - podmienkou
- práca s pokladňou alebo terminálom
- dbať na dodržiavanie nastavených štandardov a úrovne prevádzky
- príjemné vystupovanie, profesionalita, ochota vyhovieť požiadavkám hostí, dobré organizačné zručnosti a tímovosť :)

Colette- modern french cuisine, nový koncept francúzskej modernej kuchyne v hlavnom meste- Bratislava. Place to be! :)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Budáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4817825  Dátum zverejnenia: 28.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac