Obchodník - technické zameranie

COLD s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 2050, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 500 - 4 000 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie podľa výsledkov - základná mzda podľa obchodníckych skúseností + provízie z obchodných prípadov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu technicky zdatného Obchodníka. Bude mať na starosti región Trenčín a okolie, bude sa starať o nových a existujúcich zákazníkov.
Sme stabilná firma v regióne s 18- ročnou tradíciou, skúsenosťami a kvalitnými službami zameranými na klienta.
Produkt: klimatizácie, vzduchotechnika, tepelné čerpadlá

Čo od nášho nového kolegu očakávame?
- vyhľadávanie nových zákazníkov (koncoví zákazníci, stavebné firmy, developeri)
- spracovanie požiadaviek zákazníkov, návrhy riešení a vypracovanie cenových ponúk
- dohodnutie/uzatvorenie objednávky
- riadenie zákaziek od začiatku až do konca v spolupráci s realizačným oddelením
- pravidelná starostlivosť o existujúcich partnerov a zákazníkov
- vybavovanie obchodnej administratívy (emaily, požiadavky, objednávky)
- práca v teréne (stretnutia, obhliadky, zameranie a návrhy riešení)
- spolupráca s oddelením realizácie a vedením spoločnosti
- spracovanie pravidelných správ nadriadenému

Nie je to žiadna rutinná práca, každý deň sa naučíte niečo nové a budete mať podporu, ktorú budete potrebovať.
Očakávame zodpovedný prístup k práci, k firme, ku kolegom a samozrejme k zákazníkom.

- rôznorodá práca v silnej spoločnosti s 18- ročnou tradíciou
- možnosť sebarealizácie a možnosť organizovať si svoju prácu
- práca s kvalitnými produktami a službami
- k dispozícií auto, notebook, telefón
- úplné vstupné zaškolenie (teoretické aj praktické) + priebežné vzdelávanie na produkty
- ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy, ktoré Vám radi predstavíme osobne

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technickej, TZB, obchodnej

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technické TZB alebo technické skúsenosti v stavebnej oblasti sú veľkou výhodou,
- logické a technické myslenie,
- perfektná komunikácia a prezentačné zručnosti,
- prirodzená zodpovednosť, čestnosť, dodržiavanie sľubov,
- orientácia na výsledky práce,
- práca s PC (word, excel, outlook, e-mail, internet)
- aktívny vodič
- odhodlanie a pozitívna nálada

Spoločnosť COLD s.r.o. – špecializujeme sa na dodávanie, montáž a servis klimatizácií, vzduchotechniky, tepelných čerpadiel a čistenie klimatizácíí pomocou licencovanej HydroKleen technológie. Naše služby dodávame už 18 rokov a sme spoľahlivým partnerom pre našich zákazníkov.
www.coldservis.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4789585  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac