Reagujte bez životopisu

Obchodný Manažér pre klimatizácie a vzduchotechniku

COLD s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 500 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie podľa výsledkov - základná mzda 1500 € podľa obchodníckych skúseností + provízie z obchodných prípadov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený obchodník? Tak hľadáme práve teba! Môžeš sa realizovať v regióne Trenčín a okolie ako obchodník a starať sa o nových a existujúcich zákazníkov. Sme stabilná firma v regióne so 18- ročnou tradíciou, skúsenosťami a kvalitnými službami zameranými na klienta.

Čo od nášho nového kolegu očakávame?
- vyhľadávanie nových zákazníkov (koncoví zákazníci, stavebné firmy, developeri)
- spracovanie požiadaviek zákazníkov, návrhy riešení a vypracovanie cenových ponúk
- dohodnutie/uzatvorenie objednávky
- riadenie zákaziek od začiatku až do konca v spolupráci s realizačným oddelením
- pravidelná starostlivosť o existujúcich partnerov a zákazníkov
- vybavovanie obchodnej administratívy (emaily, požiadavky, objednávky)
- práca v teréne (budeš často cestovať, robiť obhliadky, zameranie a návrhy riešení)
- spolupráca s oddelením realizácie a vedením spoločnosti
- spracovanie pravidelných správ nadriadenému
- žiadna rutinná práca, naučíš sa veľa nových vecí, dostaneš školenia a podporu, a od teba chceme len to, aby si si robil svoju prácu na 100%

- práca v silnej spoločnosti so 17- ročnou tradíciou
- práca s kvalitnými produktami a službami
- k dispozícií auto, notebook, telefón
- úplné vstupné zaškolenie (teoretické aj praktické) + priebežné vzdelávanie na produkty a obchodnícke zručnosti
- ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy

Ak ťa naša ponuka zaujala ZAVOLAJ NÁM na tel.č. 0902 338 933 počas pracovných dní v čase od 10:00 do 16:00 hod. Prosíme neposielajte nám životopisy! Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technickej, obchodnej

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technické alebo technické skúsenosti v stavebnej oblasti,
- perfektná komunikácia a prezentačné zručnosti
- samostatnosť
- prispôsobivosť vysokému tempu a času
- prirodzená zodpovednosť, čestnosť
- orientácia na výsledky práce
- práca s PC (word, excel, outlook, e-mail, internet)
- aktívny vodič

Spoločnosť COLD s.r.o. – špecializujeme sa na dodávanie, montáž a servis klimatizácií, vzduchotechniky, tepelných čerpadiel a čistenie klimatizácíí pomocou licencovanej HydroKleen technológie. Naše služby dodávame už 18 rokov a sme spoľahlivým partnerom pre našich zákazníkov.
www.coldservis.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4523521  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac