Stavbyvedúci

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody
1 700 EUR/mesiacod 1700 €, mzda bude upresnená pri osobnom pohovore

Čo bude tvojou úlohou?

Aktuálne hľadáme skúseného manažéra pre naše projekty v oblasti dopravného staviteľstva a cestnej infraštruktúry.
Miesto výkonu práce: Košice + stavby na východnom Slovensku
Vhodné pre skúsených kandidátov s osvedčením Stavbyvedúci.

Náplň práce:
  • organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
  • zabezpečenie súladu s predpismi o ochrane zdravia, bezpečnosti a životného prostredia
  • zabezpečenie plynulého postupu výstavby
  • zabezpečovanie dodržiavania technologických postupov prác a kontrolu kvality
  • príprava mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
  • sledovanie a riadenie finančných ukazovateľov projektu
  • riadenie a kontrola práce podriadených majstrov,
  • komunikácia s klientmi.

Aké sú naše požiadavky?

Pre úspešný vstup do výberového procesu vyžadujeme platné osvedčenie na výkon funkcie Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: Inžienierske stavby: Podkategória 21 – dopravné stavby a Inžienierske stavby: Podkategória 22 – mosty, tunely, špecifikácia mosty

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo ti ponúkame?

  • tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie,
  • skupinové životné a úrazové poistenie
  • dni dovolenky navyše
  • služobné vozidlo možné využívať aj na súkromné účely

Kto sme?

COLAS Slovakia, a.s. patrí od r. 2000 do medzinárodnej stavebnej skupiny Colas, ktorá je svetovým lídrom na trhu výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry a priekopníkom inovatívnych riešení pre udržateľnú mobilitu s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť.
Sú to naši zamestnanci s ich odbornými znalosťami, zručnosťami a odhodlaním, kto dláždi cestu k úspechu skupiny. Pracujeme ako tím a našu firemnú kultúru zosobňujú naše spoločné hodnoty:
#Starostlivosť, #Zdieľanie#Odvaha.
Každému členovi skupiny #otváramecestu k tomu, aby bol čo najlepší.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Miesto výkonu práce môže byť aj Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Mikuš
E-mail: poslať životopis
Chceš vedieť, čo sa deje v Colase? Sleduj naše sociálne siete.
Nezaujala Ťa žiadna z pozícií?
Pošli nám svoj životopis!
[email protected]
ID: 4398310  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac