Poradíme Vám?
Nájdi vlastnú cestu,
spolu s nami

Strojník cestných a stavebných strojov - rýpadlo nakladač

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.mzda priemerne 6,50 €/hod. - suma predstavuje základnú hrubú hodinovú sadzbu + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom (kategórie C - č.4 a č.9)

Miesto výkonu práce: Košice (+ okolité stavby)

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke stroja,
- údržba a bežné opravy,
- kontrola prevádzkyschopnosti,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja kat. č 5(rýpadlo) - výhodou.
Pomôžeme so zaškolením a absolvovaním školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

- odmeny 4x ročne
- životné poistenie
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie

V prípade záujmu, nám pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskej verzii.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA:
- platný strojnícky preukaz
- platné doklady vodiča
- prax v obore nutnosťou
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť

Možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už takmer 70 rokov. Od februára 2020 sme sa ako dve silné stavebné firmy (Inžinierske stavby, a.s. na východe a CESTY NITRA a.s. na západe Slovenska) zlúčili a pôsobíme pod spoločným názvom COLAS Slovakia, a.s.
Naša náplň práce je ponuka dodávky stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva.
Od roku 2004 sú COLAS Slovakia, a.s. a naša dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej korporácie COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4163087  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.