Nájdi vlastnú cestu,
spolu s nami

Administrátor účtovných operácií (Účtovník)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denné overovanie a spracovanie došlých faktúr
• Spracovanie a účtovanie dokladov pre internú a externú fakturáciu
• Zabezpečenie mesačných uzávierkových aktivít v súlade so zásadami a smernicami spoločnosti
• Zodpovednosť za prípravu mesačných, štvrťročných a ročných reportov
• Sledovanie spotreby pohonných hmôt a najazdených km na osobné vozidlá
• Spracovanie zostáv k ročnej inventarizácií
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Plnenie ad-hoc úloh podľa pokynov nadriadeného
• Podávanie návrhov na zlepšovanie procesov

- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- mobilný telefón a počítač aj na súkromné účely

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Zodpovedný a proaktívny prístup k práci, analytické myslenie, časová flexibilita, dynamika v riešení úloh
• Znalosť platnej legislatívy týkajúcej sa podvojného účtovníctva a postupov účtovania – výhodou
• Znalosť dopravno-mechanizačných prostriedkov výhodou
• Znalosť anglického jazyka výhodou
• V prípade potreby ochota cestovať na služobné cesty v rámci SR

Sme stavebná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už takmer 70 rokov. Od februára 2020 sme sa ako dve silné stavebné firmy (Inžinierske stavby, a.s. na východe a CESTY NITRA a.s. na západe Slovenska) zlúčili a pôsobíme pod spoločným názvom COLAS Slovakia, a.s.
Naša náplň práce je ponuka dodávky stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva.
Od roku 2004 sú COLAS Slovakia, a.s. a naša dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej korporácie COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

COLAS Slovakia, a.s.
Priemyselná 6
042 45 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Miklíková
Tel.: +421904703363
E-mail: poslať životopis
ID: 4017045  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac