Nájdi vlastnú cestu,
spolu s nami

Technik - prípravár (Nitra)

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacod 1100 € btt - finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov nevyhnutných pre realizáciu stavby v súlade s projektovou dokumentáciou,
- príprava podkladov pre ocenenie všeobecných položiek pripravovanej stavby - okrem cenovej časti,
- práca s portálmi VO (prihlásenie, sledovanie tendra, vloženie spracovanej obchodnej ponuky, znalosť zákona o verejnom obstarávaní )
- vyhľadávanie a doplnenie referencií potrebných pre účasť v súťažiach,
- príprava podkladov do súťaží v zmysle platných podmienok,
- spracovanie a príprava Zmluvy o dielo k úspešným zákazkám
- vedenie dokumentácie zostavenej pri spracovaní súťažných návrhov.

- koncoročné odmeny
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia
+ množstvo ďalších benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Anglický jazyk výhodou, nie podmienkou.

Očakávame precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť, technické a analytické myslenie, dobré komunikačné schopnosti, zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti.

Skúsenosť s prácou s portálmi VO je podmienkou.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už takmer 70 rokov. Od februára 2020 sme sa ako dve silné stavebné firmy (Inžinierske stavby, a.s. na východe a CESTY NITRA a.s. na západe Slovenska) zlúčili a pôsobíme pod spoločným názvom COLAS Slovakia, a.s.
Naša náplň práce je ponuka dodávky stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva.
Od roku 2004 sú COLAS Slovakia, a.s. a naša dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej korporácie COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

COLAS Slovakia, a. s.
Priemyselná 6
04245 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Natália Moravčík Brezinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3965721  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac