Projektový manažér

COLAB a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna, finálna mzda závisí od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poradenstvo v oblasti čerpania finančnej podpory z fondov EU a iných zdrojov ( ďalej ako „fondy“ )
• sledovanie aktuálnych výziev na predkladanie žiadostí o finančnú podporu z fondov
• spracovávanie pravidelných reportov o aktuálnych výzvach na predkladanie žiadostí o finančnú podporu z fondov
• vyhodnocovanie pripravenosti určených subjektov (potenciálnych žiadateľov ) na získanie finančnej podpory z fondov
• príprava a spracovanie žiadostí o finančnú podporu z fondov a príprava projektov
• príprava podkladov pre spracovanie žiadostí o finančnú podporu a prípravu projektov pre externých spracovateľov
• komunikácia s externými spracovateľmi žiadostí a projektov pre získanie finančnej podpory
• kontrola práce externých spracovateľov žiadostí a projektov
• riadenie implementácie projektov v súlade s podmienkami výziev
• koordinácia a kontrola plnenia povinností prijímateľa v rámci implementácie projektu
• sledovanie a kontrola plnenia záväzných termínov v rámci projektu, kontrola implementácie projektov, monitoring a publicita
• kontrola finančného plnenia projektov
• zabezpečovanie internej a externej komunikácie v rámci projektov
• zastupovanie prijímateľov pred poskytovateľmi finančnej podpory
• správa, administrácia a archivácia projektových dokumentov
• iné činnosti súvisiace so získavaním finančnej podpory z fondov podľa dohody

Flexibilný pracovný čas
Čiastočný homeoffice
Stabilné zamestnanie
Možnosť práce na TPP alebo živnosť
Vynikajúci kolektív
Pravidelné teambuidingy

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s prípravou a riadením projektov
schopnosť pracovať pod tlakom
flexibila
zodpovednosť
samostatnosť
komunikatívny typ
riadiace schopnosti
analytické myslenie
cieľavedomosť
lojálnosť
záujem o vykonávanú agendu

Dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá predajom a servisom CNC strojov ako aj samotnou výrobou v SR a v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4404843  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac