Software engineer

Cognexa

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacpodiel na zisku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k tímu, ktorý vytvára skutočný "mozog za kamerou". Navrhujte, vyvíjajte a testujte produkty a riešenia, ktoré zlepšujú a zachraňujú životy iných, s využitím najnovších výskumných, cloud a open source technológií.

Čo budeš robiť
> budeš písať stabilný, udržiavateľný a dobre testovateľný kód.
> vyvíjať softvér s využitím osvedčených postupov v oblasti microservices, funkcionálneho programovania a serverless architektúry
> vyvíjať cloud infraštruktúru, vytvárať cloud templates (najmä GCP, terraform)
> budeš sa podieľať aj na vývoji našich algoritmov umelej inteligencie a počítačového videnia
> pracovať s nástrojmi ako fastapi, redis, postgres, lambda funkcie (GCP, AWS), dynamodb (alebo podobná cloudová natívna db), opencv, numpy, pandas, toolkity na sledovanie projektov a vizualizáciu dát, jupyter + widgety

Čo sa ti bude páčiť

> prostredie, ktoré toleruje neúspechy... ak sú spojené s učením.
> fresh kultúra mladej tech spoločnosti
> tento cowork (https://thespot.sk/) v centre mesta s vlastným stravovaním a kaviarňou, súkromnou posilňovňou 24/7 a psychológom, materskou školou, miestnosťami na spanie a herňou, garážou pre bicykle a terasou s výhľadom na hrad, službou concierge
> flexibilný pracovný čas a home-office, neobmedzený počet platených sick-days a dovolenka navyše, zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rast, bonus za odporúčanie

Máte záujem o túto pozíciu, ale máte pochybnosti o tom, či sa na ňu hodíte? Nezmeškajte túto príležitosť a pošlite svoj životopis. Zaberie vám to len minútu a pár kliknutí :)

Čo sa bude diať ďalej?
Posúdime váš životopis a ak požiadavky na pozíciu zodpovedajú vašim skúsenostiam, ozveme sa vám. Všetkým uchádzačom by sme však chceli poďakovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - Mierne pokročilý
Docker - Mierne pokročilý
Kubernetes - Mierne pokročilý
Linux - Mierne pokročilý
Bash Scripting - Mierne pokročilý
CI/CD pipelines - Mierne pokročilý
microservices - Mierne pokročilý
functional programing - Mierne pokročilý
serverless architecture - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozíciu obsadzujeme pre našu partnerskú SW spoločnosť, poskytujúcu komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy.

O Cognexe: Vytvárame riešenia AI, ktoré pomáhajú organizáciám automatizovať procesy, optimalizovať prevádzku a získavať hodnotu z údajov, čím vytvárame vysoko výkonné riešenia problémov, ktoré sa predtým považovali za neriešiteľné.

Náš tím pozostáva z matematikov, inžinierov a obchodných lídrov, ktorí čerpajú z desaťročných skúseností s vytváraním kognitívnych obchodných riešení pre nadnárodné spoločnosti v rôznych odvetviach.

Rozsiahle znalosti v oblasti umelej inteligencie, strojového učenia a softvérového inžinierstva spolu s odbornými znalosťami v rôznych ďalších oblastiach umožňujú našim inžinierom vytvárať individuálne softvérové riešenia pre našich klientov a poskytovať konzultačné služby v oblasti umelej inteligencie.

Spoločnosť Cognexa má sídlo v Bratislave (Slovensko) a kanceláriu v Prahe (Česká republika).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4503969  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac