Logo COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Produktový špecialista - junior

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacmesačná mzda 1500 EUR, plus bonusy na kvartálnej báze (maximálne 2 mzdy ročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu na pozíciu Produktový špecialista junior.

Si energický, kreatívny, organizačne zdatný a proaktívny? Tak chceme práve teba.

Ako Produktový špecialista junior budeš priamo pri tom, ako vytvárame naše produkty.

Budeš sa podieľať:

- na správe portfólia produktov – kontrolovať ceny, porovnávať s konkurenciou, robiť akčné prepočty

- na reportingu o predaji produktov cez jednotlivé kanály

- na príprave návrhov na vývoj systémov, inovovať a implementovať zmeny technické aj procesné a  následne ich testovať – budeš vidieť, ako sa zhmotňuje tvoj návrh a ako pracuje

- na projektoch v oblasti medzinárodného vývoja v anglickom jazyku

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.

S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme stravné zdarma a príspevok na cestovanie; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, matematické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii výhodou nie podmienkou
- komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a lojalita
- zodpovednosť a precíznosť

- analytické, logické, technické a biznis myslenie

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Koščová
E-mail: poslať životopis
ID: 4822391  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac