Poradca Oddelenia Klientskeho servisu

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
1 100 EUR/mesiacmožnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe, možnosť variabilných odmien na mesačnej báze do výšky dvoch platov ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny? Viete si poradiť v každej situácii? Radi sa učíte nové veci a ani angličtina nie je Vaším nepriateľom? Pridajte sa k nám do tímu a staňte sa Poradcom Oddelenia Klientskeho servisu!

Ak Vás baví telefonovanie a komunikácia s klientmi a dokážete spracovať ich požiadavky, odpísať na e-mail aj vybaviť poštu, logické myslenie a gramatika Vám nie sú cudzie, radi hľadáte nové riešenia a návrhy na zlepšenie a zefektívnenie práce, tak hľadáme práve Vás. Najdôležitejšie je, aby Vás bavilo telefonické vybavovanie klientov, ak toto zvládate, žiadne ďalšie prekážky Vám v ceste stáť nebudú.
Do nášho tímu hľadáme šikovného, samostatného človeka, ktorý na sebe neustále chce pracovať a zlepšovať svoje zručnosti a zároveň je dostatočne flexibilný, aby mu príležitostné zmeny nespôsobovali stres.

Aká je náplň práce?
- telefonická komunikácia s klientmi
- spravovanie klientskych zložiek po administratívnej stránke
- emailová a listová komunikácia s klientmi a potenciálnymi klientmi
- spracovávanie odoslanej a došlej pošty
- podávanie návrhov na vylepšenie procesov a pomoc pri ich implementácii
- ak ovládate anglický, alebo francúzsky jazyk, budete mať možnosť zúčastniť sa projektov aj na medzinárodnej úrovni

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.
S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme stravné zdarma a príspevok na cestovanie; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v Call centre, alebo v bankovom sektore vítaná
- dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- schopnosť riešiť problémy a určovať si priority
- flexibilita, samostatnosť, dôslednosť
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Koščová
E-mail: poslať životopis
ID: 4767509  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac