Data specialist

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
asap
2 500 EUR/mesiacmesačná mzda od 2500 EUR, možnosť variabilného odmeňovania na kvartálnej báze (maximálne 2 mzdy ročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou tímu medzinárodnej finančnej inštitúcie? Na novootvorenú pozíciu Data specialist hľadáme človeka s analytickým myslením, záľubou v štatistikách, prehľadom v aktuálnych trendoch v oblasti spracovania dát a chuťou zapájať sa do medzinárodných projektov v rámci skupiny Cofidis.

Obsahom pracovnej náplne je najmä:
• implementácia riešení BI a analýzy údajov v rámci celej spoločnosti
• komplexné zastrešenie agendy v oblasti riadenia dát, účasť na interných medzinárodných projektoch a workshopoch v rámci skupiny Cofidis
• sledovanie aktuálnych trendov a navrhovanie inovatívnych riešení v oblasti dát, nových technológií a metód k ich využiteľnosti
• práca s relačnými databázami, používanie štatistických nástrojov a techník
• tvorba a implementácia prediktívnych modelov s cieľom zlepšenia obchodných výsledkov

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.

S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme stravné zdarma a príspevok na cestovanie; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematické, finančná a ekonomická matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 2 roky na obdobnej pozícii

• Vysoké analytické a technické schopnosti
• Skúsenosti s prácou s knižnicami Scikit-learn, Numpy a Pandas - výhodou
• Znalosť v jazyku SAS, Python alebo R

• Skúsenosti v oblasti štatistiky a prediktívneho modelovania

• 2-ročná skúsenosť v oblasti Data Science s tvorbou, validáciou dátových modelov vo finančnej alebo bankovej oblasti

•  SQL - Pokročilý
• Microsoft Excel – Pokročilý
• SAS EG – výhodou

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Koščová
E-mail: poslať životopis
ID: 4747449  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac