HR špecialista

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
1 600 EUR/mesiacmesačná mzda od 1600 EUR, možnosť variabilného odmeňovania na kvartálnej báze do výšky dvoch platov ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Tímu HR hľadáme plne samostatného špecialistu, ktorý bude mať na starosti najmä tieto činnosti:
- príprava podkladov k spracovaniu mzdovej agendy a komunikácia so mzdovou agentúrou
- starostlivosť o pracovno- právnu agendu
- spracovanie dochádzky a podkladov k stravnému
- príprava podkladov pre HR reporting
- BOZP a PZS agenda
- spolupráca pri tvorbe internej komunikácie spoločnosti a zodpovednosť za projekty súvisiace s CSR
- organizačné zabezpečenie školení pre zamestnancov spoločnosti
- pravidelná komunikácia vo francúzskom jazyku s centrálou spoločnosti, účasť na zahraničných meetingoch
- ďalšie ad hoc činnosti súvisiace s chodom Odboru Ľudských zdrojov

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.
S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme príspevok na stravné lístky zo Sociálneho fondu a príspevok na cestovanie ; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- prax v obdobných oblastiach ako uvádzame v popise v oblasti HR ideálne aspoň 3 roky
- francúzština a angličtina na komunikačnej úrovni
- pozitívne naladenie, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- out of the box thinking
- presnosť a precíznosť
- flexibilita myslenia a schopnosť rýchlo sa prispôsobovať na prichádzajúce a meniace sa úlohy

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4390005  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac