Dátový analytik Junior

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
1 300 EUR/mesiacmesačná mzda 1300 EUR, možnosť variabilného odmeňovania na kvartálnej báze (maximálne 2 mzdy ročne), možnosť navýšenia mesačnej mzdy po 3 alebo 6 mesiacoch od nástupu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou tímu medzinárodnej finančnej inštitúcie? Máte analytické myslenie, záľubu v štatistikách a chuť podieľať sa na nastavovaní pravidiel a procesov?

Pracuj pre nás ako Dátový analytik! Obsahom pracovnej náplne je najmä:
• Dátová podpora naprieč celou spoločnosťou
• Správa a reporting dát do externých registrov
• Reportovanie rizikových ukazovateľov vedeniu spoločnosti
• Zabezpečenie efektívneho riadenia kvality dát a reportingu
• Príprava dát na analytické účely
• Tvorba a spracovávanie reportov pre vnútorné potreby banky
• Hľadanie nových príležitostí na zefektívnenie a automatizáciu procesov

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.
S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme príspevok na stravné lístky zo Sociálneho fondu a príspevok na cestovanie ; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie: matematické, finančná a ekonomická matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - Základy
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• analytické a technické myslenie
• dôslednosť a zameranie na detail
• orientácia na výsledok
• proaktivita a otvorenosť voči zmenám
• schopnosť tímovej spolupráce
• zodpovednosť a samostatný prístup
• znalosť databáz a ich riadenia
• znalosť SAS Enterprise Guide – výhodou
• znalosť Data Quality – výhodou
• znalosť francúzskeho jazyka výhodou

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4250852  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac