Vedúci obchodného oddelenia/ Head of Sales

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/ prípadne dohodou
2 200 EUR/mesiacMesačná mzda vo výške od 2200 EUR. Skutočná výška mzdy môže byť prehodnotená na základe skúseností kandidáta. K mesačnej mzde je možné získať variabilné bonusy, celkovo maximálne 2 hrubé mzdy ročne, vyplácané na polročnej báze.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Obchodného oddelenia, ktorý je súčasťou Správy Obchod a Marketing, hľadáme energického a odvážneho obchodníka, ktorý sa nebojí výziev.
Náplňou práce bude:
- zodpovednosť za riadenie obchodného tímu
- zodpovednosť za napĺňanie obchodnej stratégie spoločnosti a obchodného plánu spoločnosti
- zodpovednosť za riadenie strategických partnerstiev
- reporting Obchodnému a Marketingovému riaditeľovi
- vedenie , motivovanie a koučovanie tímu 8 obchodníkov pôsobiacich po celom území SR

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.
S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme príspevok na stravné lístky zo Sociálneho fondu a príspevok na cestovanie ; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe na pozícii, 5 rokov praxe v oblasti Obchodu, skúsenosti v sektore financovania automobi

- schopnosť viesť samostatne obchodný tím
- schopnosť ponoriť sa do zamerania a nastavenej stratégie spoločnosti a jej prirodzené prezentovanie a denné "žitie"
- prezentačné zručnosti
- komunikačné zručnosti zamerané na motivovanie a podporu obchodného tímu pre jeho napredovanie
- dravosť a neoblomnosť v biznise

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4038297  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac