Študentka - Čašníčka/baristka v business kaviarni.

Coffeeshop, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijimanie a usadzanie hosti, poskytovanie rad pri vybere pokrmov a napojov, prijimanie objednavok, servirovanie, obsluha pri pulte a stoloch, praca s pokladnou, udrzovanie cistoty na pracovisku.
ZAUCAME.
Plat- 5€/h v čistom. Plus tringelty.

Hľadáme študentku , ktorá vie pracovať 2x -3x do týždňa.

Kaviaren otvorena od 9.00-17.00. Pondelok-piatok.Vikendy zatvorené.

-zlavy na produkty
-kavove vyrobky zdarma
-ZAUCAME

Zaslite Vas zivotopis spolu s fotografiou na : [email protected]
Bez fotografie nebudete pozvana na pracovny pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slusne vystupovanie, chut pracovat, zodpovednost, usmev a seriozny pristup k praci.

Kaviarenský koncept "Coffee Time" ponúka jasne a jednoducho identifikovateľné centrum komunikácie, kde je podávaná vynikajúca káva a vysoko kvalitné občerstvenie. Náš koncept navodzuje všetkým zákazníkom "teplo" a pohodlie moderne štylizovanej kaviarne, ktorá sa zameriava na hlavný produkt - kávu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3211215  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.