Grand caffe Braserie - Čašník/Servírka

COFFEE TOUCH, s. r. o.

Miesto práce
Jána Kalinčiaka, Žilina
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi, prijímanie objednávok
Poskytovať rady pri výbere jedál a nápojov
Práca s pokladňou, zabezpečuje správne účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Kontrolovanie stavu reštaurácie, udržiavanie poriadku a čistoty.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov
Dodržiavanie BOZP a PO predpisov

výhodné pracovné ohodnotenie, obratové bonusy, práca v mladom kolektíve, stabilná pracovná pozícia, práca dlhý/krátky týždeň

V prípade záujmu pošlite životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme za záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, dodržiavanie HCCP, kolegialita

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita je prvoradá a spokojnosť zákazníka.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.coffeetouch.sk alebo na konkrétnych stránkach reštaurácií www.grandcaffe.sk alebo www.la-cultura.sk alebo www.foodstation.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Coffee touch s.r.o
Kalinčiaka 1
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Melničáková
Tel.: +421908225497
E-mail: poslať životopis
ID: 3486273   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100