Kuchár / pomocný kuchár

COFFEE TOUCH, s. r. o.

Miesto práce
Food Station, Belá 7271, Trenčín (OC Laugarício)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Možný Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Food Station, Trenčín
Ponúkame prácu kuchára resp. pomocného kuchára. Prax v danom obore, zodpovednosť. Príprava jedál podľa alla carte, starostlivosť o prípravu šalátov
- Prax
- Chuť napredovať a učiť sa novým veciam
- Tímová práca
- Mladý kolektív

Osobné ohodnotenie podľa pracovných skúseností a výkonu, práca v mladom tíme, v čistom prostredí a v neposlednom rade v kvalitne vybavenej kuchyni. Možnosť osobného rastu, aj finančného. Výborný pracovný čas, každý deň otvorené len od 9.00- 21.00 hod.
Profesionálne vybavenie
Moderná kuchyňa
Práca s kvalitnými surovinami
Príležitosť aj pre začínajúceho kuchára, ktorý má chuť na sebe pracovať
Bezplatné parkovanie pri práci
Autobusová zastávka

V príprade záujmu nás kontaktujte emailov so životopisom na adrese info@foodstation.sk alebo telefonicky sl. Ivana 0908225497

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Schopnosť pracovať v kolektíve, ako tímový hráč. Zručnosť a chuť variť

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita je prvoradá a spokojnosť zákazníka.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.coffeetouch.sk alebo na konkrétnych stránkach reštaurácií www.grandcaffe.sk alebo www.la-cultura.sk alebo www.foodstation.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

COFFEE TOUCH, s. r. o. (FOOD STATION)
F. Urbánka 686/19
010 04 Žilina

Kontakt

ID: 2138679   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1100 EUR/mesiac