Barista/Predajca kávy

Tma v hrnku

Miesto práce
Hlavná 28, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 1.10.2021
6 EUR/hod.- záleži od skúseností a typu pracovného pomeru, od 6€/hod. - hľadáme člena na TPP aj dohodu, skrátený alebo čiastočný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu, so skúsenosťami na pozícii baristu, priateľského, tímového a spoľahlivého kolegu.
Mal by si mať všeobecný prehľad a orientovať sa v baristickej oblasti tzv.tretej vlny, vieš čo je moderné espresso, cudzí ti neni latte art, vrátane prípravy alternatívnych metód.
U nás ako barista pracuješ hlavne za kávostrojom, ale aj predávaš zrnkovú kávu, pomáhaš s výberom, vysvetluješ čo to o kávovom príslušenstve.

Hlavnou náplňou práce u nás sú:
- Príprava kávy, ostatných nápojov, croissantov, ale predovšetkým príprava kávy
- Obsluha zákazníkov, baru a rajonu
- Predaj zrnkovej kávy
- Komunikácia so zákazníkmi
- Práca s pokladňou
- Udržiavanie čistoty
- Prípravné práce pred a po zatvorení prevádzky

Práca u nás:
Ponúkame stabilnú a dobre platenú prácu v mladom kolektíve, možnosť pracovať s top výberovými kávami z celej Európy.
Ale nepracujeme iba s výberovou kávou, budeš sa hrať so svetlými výberovkami, pripravovať espresso aj filtre, ale na mlynčekoch máme aj tmavé praženia, pre milovníkov horkého espressa, cukor na každom stole.

Mzda: od 6€/hod
- hľadáme kolegu/kolegov na uplný úväzok, skrátený alebo čiastočný úväzok ale aj na dohodu.
- podmienky a mzdu dohodneme osobne, podľa skúseností a typu pracovného pomeru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Hľadáme člena, ktorý:
- je alebo chce byť gastro profík
- má nadšenie pre prácu s kávou
- má prozákaznícky prístup
- rád veľa rozpráva o káve a pomáha zákazníkom s výberom
- je členom tímu a prispieva k dobrej pracovnej atmosfére
- je poriadkumilovný
- zvláda prácu pod tlakom, je to u nás často busy

Sme malá kaviareň a obchod so zrnkovou kávou a kávovým príslušenstvom v Stupave. Naši zákazníci sú naši priatelia. www.tmavhrnku.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4159850  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.