Servisný technik

COFFEE EXPERTS SVK s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
16.8.2021
1 000 - 1 300 EUR/mesiacVýška platu závisí od odborných zručností a kvality pracovného výkonu. Ďalšie príplatky za pracovnú pohotovosť počas víkendov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technický servis kávovarov a vodomatov
• Práca v teréne u zákazníka (primárne firmy v administratívnych budovách) aj v dielni
• Diagnostika poruchy, oprava, výstupná kontrola prístrojov
• Príprava, nastavenie, inštalovanie, údržba a demontáž prístrojov
• Záznam výkonu práce do servisných listov a výkazu dňa

• Možnosť využívať firemné auto na cestu do práce a domov
• Komplexné zaškolenie v technickej oblasti
• Odborné vzdelávanie
• Prácu s modernými technológiami,
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Ak si technicky zdatný a máš záujem o nestereotypnú a veľmi zaujímavú prácu, tak pošli životopis.
Na termíne nástupu sa dokážeme dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Vyhláška Elektrotechnik min. § 21 vyhl. 508/2009 Z.z.
• Skúsenosti so servisom kávovarov výhodou
• Samostatnosť a spoľahlivosť
• Záujem o elektroniku a moderné technológie
• Technicky zručný
• Schopnosť príjemne komunikovať so zákazníkom

COFFEE EXPERTS SVK s.r.o je slovenská pobočka českej firmy s viac ako dvadsaťpäťročnou históriou pôsobiaca na českom a slovenskom trhu. Ponúka komplexné služby pre firmy v oblasti kávy a zariadení na filtráciu a výdaj vody. Pre klientov je spoľahlivým partnerom, ktorý garantuje dlhodobo kvalitné služby postavené na skvelom servise, profesionalite a nadštandardnom prístupe k zákazníkom. Každý deň je v prevádzke viac ako 5 000 zariadení na celom území Českej republiky a Slovenska, o ktoré sa stará profesionálny tím.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3932338  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac