Administratívny pracovník Expedície a práce v online marketingu

COFFEA Drinks, s.r.o.

Miesto práce
Trakovice 476, Trakovice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13 plat, prémie, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Zadávanie a kontrola faktúr do systému, súlad s dodacími listami
• Kontrola saldokonta, posielanie upomienok
• Vytváranie objednávok, kontrola dohodnutých cien, dbať na podmienky stanovené prostredníctvom objednávky, sledovať zásoby na objednanie
• Objednávanie kancelárskych potrieb, dopravy a vyťažovanie trasy nákladného auta
• Dopytovanie cenových ponúk, hľadanie výhodnejších dodávateľov
• Zadávanie výroby do systému money S4
• Vykonávanie mesačných inventúr, spracovanie grafov a štatistík, vytváranie reportu pre eshopy
• Sledovanie e-mailov, tlačenie potrebných dokumentov a príprava podkladov pre účtovníčku
• Vytváranie pokladničných dokladov a príjmanie platieb prostredníctvom elektronickej pokladne, zodpovednosť za peniaze a vytvorenie spomenutých dokladov
• Balenie balíkov do eshopov, pridávanie/vyraďovanie produktov na stránkach, pridávanie potrebných informácií do eshopov, zveľaďovanie eshopov
• Správa sociálnych sietí, webových stránok a e-shopov, vyhodnotenia úspešnosti
• Spolupráca na vylepšovaní marketingových procesov
• Identifikácia príležitostí a tém pre posilnenie značky (konferencie, partnerstvá)
• Zabezpečovanie umiestnenia stánkov na príležitostných akciách v spolupráci s ostatným tímom
• Grafické práce v programe Canva

Na našich zamestnancoch nám záleží a chceme, aby do práce chodili radi. Čo ponúkame:
• firemné výlety
• mesačné naturálie
• práca v stabilnej potravinárskej spoločnosti
• práca v priateľskom kolektíve
• možnosť profesijného rastu
• zaujímavé projekty
• mierne flexibilný pracovný čas
• Jednozmenný pracovný režim od 6:00 – 14:30

Žiadame Vás o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Náš tím chceme posilniť niekým, kto:
• dobré komunikačné zručnosti
• vie pracovať pod tlakom
• nebojí sa telefonovať a pomôcť či poradiť zákazníkom alebo kolegom
• je schopný pracovať v tíme ale aj samostatne
• skúsenosti s prácou v marketingu podmienkou
• skúsenosti a znalosť prostredia online
• reprezentatívne vystupovanie
• samostatnosť, proaktivita a flexibilita
• Ochota učiť sa nové veci
• Ovládanie programu Money S4 veľkou výhodou
Hľadáme energickú osobnosť, ktorá sa nebojí výziev a má proaktívny prístup k zadaným úlohám. Vôľu zlepšovať sa a aktívne navrhovať vylepšenia v našich procesoch považujeme za samozrejmosť.

Sme spoločnosť COFFEA Drinks, s. r. o., ktorá sa zaoberá výrobou sirupov, cukrových roztokov, piva a nealkoholických nápojov už viac ako 20 rokov. Vyrábame približne 4 000 ton sirupu ročne.
Chceli by sme sa stať jednotkou na trhu a byť viac známi pre ľudí. Novým prírastkom je kúpa Remeselného pivovaru. Do budúcna sa chystáme stavať novú halu zameranú na spracovanie ovocia. Neustále rozširujeme náš maloobchod ale zväčša sa zameriavame na spoluprácu B2B.
Neustále napredujeme vo výrobnej technológií a potrebujeme pomoc so sledovaním neustále meniacich sa trendov.
Ak ťa naša ponuka zaujala veľmi radi sa s tebou stretneme.

Viac info na: www.coffea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4773020  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac