Logo COFFEA Drinks, s.r.o.

Skladník s pomocnými prácami vo výrobe

COFFEA Drinks, s.r.o.

Miesto práce
Trakovice 476, Trakovice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť:
- príjem a naskladnenie tovaru do spoločnosti
- vyskladňovanie tovaru, surovín do jednotlivých skladov v spoločnosti
- vytváranie potrebných dokumentov v informačnom systéme spoločnosti
- závoz výrobkov odberateľom
- pomocné práce vo výrobe a v pivovare (sanitácie vratných obalov, plnenie sudov, plnenie sirupov, pomoc na plniacich linkách a pod.)
- udržiavanie poriadku, čistoty a správneho uloženia jednotlivých tovarov a suroví

Víkendy sú voľné

Čo ponúkame:
- príležitosť na neustále vzdelávanie
- mierne flexibilný pracovný čas
- firemné výlety
- mesačné naturálie
- 13 plat

- plat vo výške 1100 - 1500€

Jednozmenná prevádzka od 06:00 - 14:30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, chemicko - potravinárska škola, technológ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame:
• Záujem o potravinárske odvetvie
• Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
• učnovské alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike

• vedieť rozlíšiť čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu

• je schopný efektívne pracovať v tíme, niesť zodpovednosť za výsledky tímu
• je pripravený niesť zodpovednosť za riešenie svojich úloh a rozhodnutí
• nápomocnosť, priateľskosť, samostatnosť, usilovnosť

• vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití

Čo je výhodou:
• prax v potravinárskej výrobe
• potravinársky preukaz
• skúsenosti s ovládaním vysokozdvižných vozíkov

Sme spoločnosť COFFEA Drinks, s. r. o., ktorá sa zaoberá výrobou sirupov, cukrových roztokov, piva a nealkoholických nápojov už viac ako 20 rokov. Vyrábame približne 4 000 ton sirupu ročne.
Chceli by sme sa stať jednotkou na trhu a byť viac známi pre ľudí. Novým prírastkom je kúpa Remeselného pivovaru. Do budúcna sa chystáme stavať novú halu zameranú na spracovanie ovocia. Neustále rozširujeme náš maloobchod ale zväčša sa zameriavame na spoluprácu B2B.
Neustále napredujeme vo výrobnej technológií a potrebujeme pomoc so sledovaním neustále meniacich sa trendov.
Ak ťa naša ponuka zaujala veľmi radi sa s tebou stretneme.

Viac info na: www.coffea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Vopátová
Tel.: +421335343884
E-mail: poslať životopis
ID: 4717285  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac