Можливість для людей з України

Výrobno - technický pracovník v potravinárskej výrobe

COFFEA Drinks, s.r.o.

Miesto práce
Trakovice 476, Trakovice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha izobarickej a atmosferickej plniace linky, ich nastavovanie, opravy a údržby
• ovládanie zariadení POST – mix, ich opravy a údržby
• plnenie sirupov do vratných obalov (kyvety, fľaše, bandasky a podobne)
• využívanie technológií (varné, filtračné zariadenia a pod.)
• práca na odparovacom zariadení
• navažovanie surovín a výrobkov
• sanitácia vratných obalov (IBC kontajnery, Keg sudy, bandasky a pod.)
• udržiavanie čistoty po vykonaní práce
• pomocné práce v pivovare
• pomocné práce pri varení sirupov, cukrových roztokov a nápojov
• v prípade potreby zavážanie výrobkov odberateľom

Čo je výhodou:
• potravinársky preukaz
• skúsenosti s ovládaním vysokozdvižných vozíkov
• skúsenosti s potravinárskymi technológiami

Čo ponúkame:
• plat vo výške 1 300€ – 2 000€
• príležitosť na neustále vzdelávanie
• mierne flexibilný pracovný čas
• firemné výlety
• mesačné naturálie
• 13 plat

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je fyzicky náročná a je vhodná len pre mužov.
Prevádzka je jednozmenná od 6:00 do 14:30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, chemicko - potravinárska škola, technológ

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame:
• tvorivé myslenie, návrhy zlepšení
• schopnosť analyticky a technicky myslieť, prezentovať svoje názory a riešenia
• je schopný efektívne pracovať v tíme, niesť zodpovednosť za výsledky tímu
• dokáže plánovať a organizovať prácu samostatne a získavať nové poznatky
• je pripravený niesť zodpovednosť za riešenie svojich úloh a rozhodnutí
• kvalitne odvedenú prácu v 100% stave odovzdanú kolegom
• čistotu, pedantnosť a poriadkumilovnosť
• logické myslenie
• starostlivosť o zverené veci
• nápomocnosť, priateľskosť, samostatnosť, usilovnosť

Sme spoločnosť COFFEA Drinks, s. r. o., ktorá sa zaoberá výrobou sirupov, cukrových roztokov, piva a nealkoholických nápojov už viac ako 20 rokov. Vyrábame približne 4 000 ton sirupu ročne.
Chceli by sme sa stať jednotkou na trhu a byť viac známi pre ľudí. Novým prírastkom je kúpa Remeselného pivovaru. Do budúcna sa chystáme stavať novú halu zameranú na spracovanie ovocia. Neustále rozširujeme náš maloobchod ale zväčša sa zameriavame na spoluprácu B2B.
Neustále napredujeme vo výrobnej technológií a potrebujeme pomoc so sledovaním neustále meniacich sa trendov.
Ak ťa naša ponuka zaujala veľmi radi sa s tebou stretneme.

Viac info na: www.coffea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4520604  Dátum zverejnenia: 25.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac