Можливість для людей з України

Výrobný pracovník v potravinárskej výrobe

COFFEA Drinks, s.r.o.

Miesto práce
Trakovice 476, Trakovice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacodmeny, bonusy, 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• variť sirupy, cukrové roztoky a nápoje podľa dohodnutých receptúr
• plnenie sirupov do vratných obalov (kyvety, fľaše, bandasky a podobne)
• využívanie technológií vo výrobe
• práca na odparovacom zariadení
• navažovanie surovín a výrobkov
• sanitácia vratných obalov a prostredia
• udržiavanie čistoty po vykonaní práce
• práce na izobarickej a atmosferickej plniacej linke
• pomocné práce v pivovare

Čo je výhodou:
• potravinársky preukaz
• skúsenosti s ovládaním vysokozdvižných vozíkov
• skúsenosti s potravinárskymi technológiami

Čo ponúkame:
• plat vo výške 1 300€ – 2 000€
• príležitosť na neustále vzdelávanie
• mierne flexibilný pracovný čas
• firemné výlety
• mesačné naturálie
• 13 plat

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu poslať životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, chemicko - potravinárska škola

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame:
- 3 ročná prax v potravinárskom odvetví alebo vyštudovanú chemicko-potravinársku školu (vhodné aj pre absolventov týchto škôl)
- kvalitne odvedenú prácu v 100% stave odovzdanú kolegom
- produktivita práce a rentabilita pri výrobe objednávok a zákaziek
- čistota, poriadok a správne vykonanie sanitácií
- starostlivosť o zverené veci
- ovládať čiastkovú prácu aj na iných pracoviskách kvôli zastupiteľnosti
- čistotu, pedantnosť a poriadkumilovnosť
- logické myslenie
- ochota učiť sa nové veci
- úctu k zvereným veciam
- nápomocnosť, priateľskosť, samostatnosť, usilovnosť

Sme spoločnosť COFFEA Drinks, s. r. o., ktorá sa zaoberá výrobou sirupov, cukrových roztokov, piva a nealkoholických nápojov už viac ako 20 rokov. Vyrábame približne 4 000 ton sirupu ročne.
Chceli by sme sa stať jednotkou na trhu a byť viac známi pre ľudí. Novým prírastkom je kúpa Remeselného pivovaru. Do budúcna sa chystáme stavať novú halu zameranú na spracovanie ovocia. Neustále rozširujeme náš maloobchod ale zväčša sa zameriavame na spoluprácu B2B.
Neustále napredujeme vo výrobnej technológií a potrebujeme pomoc so sledovaním neustále meniacich sa trendov.
Ak ťa naša ponuka zaujala veľmi radi sa s tebou stretneme.

Viac info na: www.coffea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4307561  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac