Obchodný zástupca a záskok na expedícií

COFFEA Drinks, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Chýba nám obchodný zástupca a výpomoc na čiastočné zastupovanie materskej dovolenky v pozícií expedienta. Na tejto pozícií sa najprv naučíš ako to chodí v našej firme a následne po dostatočnom zaučení môžeš predávať.
Čo budeš robiť:
• práca s počítačom a programom
• vyhľadávanie potenciálnych odberateľov
• vystavovanie faktúr a dokladov
• práca s registračnou pokladňou
• práca vo worde a excely
• práca s peniazmi
• práca a komunikácia s ľuďmi, odberateľmi a dodávateľmi
• práce podľa požiadaviek nadriadeného

• nástupný plat vo výške 1 200€ v hrubom a provízia z predaja
• k dispozícií auto a telefón po zapracovaní
• možnosť práce aj na živnosť
• príležitosť na neustále vzdelávanie
• mierne flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo očakávame:
• kvalitne odvedenú prácu v 100% stave
• zodpovednosť a samostatnosť
• logické myslenie
• ochota učiť sa nové veci
• úctu k zvereným veciam
• nápomocnosť, priateľskosť, usilovnosť
• práca s počítačom na veľmi dobrej úrovni
• vyhľadávanie potenciálnych obchodných partnerov a komunikácia s nimi
• prax obchodného zástupcu minimálne 3 roky

Sme spoločnosť COFFEA Drinks, s. r. o., ktorá sa zaoberá výrobou sirupov, cukrových roztokov, piva a nealkoholických nápojov už viac ako 20 rokov. Vyrábame približne 4 000 ton sirupu ročne.
Chceli by sme sa stať jednotkou na trhu a byť viac známi pre ľudí. Novým prírastkom je kúpa Remeselného pivovaru. Do budúcna sa chystáme stavať novú halu zameranú na spracovanie ovocia. Neustále rozširujeme náš maloobchod ale zväčša sa zameriavame na spoluprácu B2B.
Neustále napredujeme vo výrobnej technológií a potrebujeme pomoc so sledovaním neustále meniacich sa trendov.
Ak ťa naša ponuka zaujala veľmi radi sa s tebou stretneme.

Viac info na: www.coffea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3758336  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiac