Sales Manager

Coface Slovakia Credit Management Services s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2020
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja aj od skúseností vybraného kandidáta a ďalších faktorov. Dôležitou súčasťou celkového finančného ohodnotenia sú provízie z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových firemných klientov so zameraním na veľké medzinárodné i lokálne spoločnosti
- spolupráca s poisťovacími maklérmi (brokermi)
- príprava unikátnych medzinárodných poistných programov riadených z SK
- možnosť vyjednávať s Top Managementom najväčších slovenských i medzinárodných spoločností
- definovať kľúčové riziká a navrhovať poistné riešenia pre našich klientov
- byť súčasťou silného medzinárodného obchodného tímu

- zaujímavá práca v príjemnom kolektíve
- moderná kancelária v centre
- fixná mzda + motivujúce provízie z predaja
- flexibilná pracovná doba
- mobilný telefón a notebook
- služobné auto aj na súkromné účely
- veľa nových skúseností
- práca v stabilnej medzinárodnej skupine

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ / VŠ vzdelanie (ekonomické zameranie výhodou)
- aktívna znalosť anglického jazyka (min. Úroveň B2), ďalší jazyk výhodou
- min. 1 rok úspešných obchodných skúseností v oblasti akvizície klientov v segmente B2B
- schopnosť identifikácie a realizácie nových obchodných príležitostí
- orientácia vo finančných výkazoch
- biznisová kreativita, obchodný drive, schopnosť úspešne vyjednávať, ťah na bránku
- aktívny vodič - vodičský preukaz B

Sme spoločnosť COFACE - popredná medzinárodná úverová poisťovňa a poskytovateľ kreditných informácií, svetový líder v poistení firemných pohľadávok, ktorý ponúka spoločnostiam po celom svete globálne riešenie ochrany proti riziku finančného zlyhania ich odberateľov. Coface reprezentuje 4300 zamestnancov v 200 krajinách, kde sú poskytované lokálne služby na medzinárodnej úrovni.
V súčasnej dobe hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu, ktorý by sa pripojil / a k nášmu obchodnému tímu
a prevzal / a zodpovednosť za akvizíciu nových klientov v oblasti poistenia firemných pohľadávok (B2B sales).

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3855273  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac