Fyzioterapeut

Coetus s. r. o.

Miesto práce
Stará Turá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantné a pobytové rehabilitačné individuálne cvičenie a masáže pre deti a mládež s rôznymi neurovývojovými poruchami.
Asistencia pri doplnkových terapiách ako /snoezelen, kyslíková terapia, vodná terapia .../
Samostatné vykonávanie odborných a špecializovaných pracovných činností v rozsahu vzdelania a certifikácií.
Veľkou výhodou je predchádzajúca prax s detskými klientmi a tiež certifikáty z oblasti: therasuit, bobath, vojtova metóda, kraniosakrálna terapia, kinesiotaping a iné ...

-ponúkame typ úväzku, ktorý vyhovuje Vám
-príjemný profesionálny kolektív a atmosféru rodinného prostredia
-skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
-možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
-benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a deti

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis, zaradíme Vás do výberového konania a v priebehu júna 2020 dáme vyrozumenie všetkým uchádzačom. Jedná sa o otvorenie nového rehabilitačného centra, v najbližších týždňoch preto veríme, že vyberieme najvhodnejších uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Prax na pozícii/v oblasti

fyzioterapia

Počet rokov praxe

2

- preukázanie zdravotnej spôsobilosti
- ukončené vzdelanie v odbore fyzioterapia
- zápis v Slovenskej komore fyzioterapeutov
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup
- príjemné vystupovanie
- tímový hráč.

MedicSam - terapie pre Vás..
je špecializované rehabilitačné centrum pre deti a mládež s rôznymi genetickými poruchami, syndrómami a oneskoreným vývojom. Pod dohľadom certifikovaných odborníkov tu deti absolvujú individuálne rehabilitačné, špeciálno-pedagogické, logopedické a doplnkové terapie.
Našim poslaním je vytvoriť miesto, kde sa deti i rodičia budú cítiť príjemne, poskytnúť komplexné služby v oblasti zdravého stravovania, zlepšenia motoriky prostredníctvom rehabilitačných programov a optimálneho rozvoja aj po mentálnej stránke dieťaťa.
ID: 3914217  Dátum zverejnenia: 21.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac