Dispečer / špeditér s bulharským (диспонент / спедитор с български)

CODOGNOTTO Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Sereďská, 255/4013, 917 05 Modranka - Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CODOGNOTTO GROUP je medzinárodná prepravná, logistická a špedičná spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 900 ľudí vo svojich približne 50 pobočkách v najmenej 21 krajinách po celom svete.

PRÁCA:
Hľadáme kolegu na pozíciu DISPEČER / DISPONENT FLOTILY / ŠPEDITÉR / LOGISTICKÝ ŠPECIALISTA / PLÁNOVAČ PREPRAVY
s Bulharským

pracovné miesto: TRNAVA MODRANKA (SK)

Náplň práce:
- Riadenie vozového parku medzinárodných kamiónov, monitorovanie nákladov, ciest, pracovných smien, jazdného času a času odpočinku, operácií pri nákládke a vykládke, výkonu vodičov;
- Každodenný kontakt so zákazníkmi, dodávateľmi a medzinárodnými tímami;

Фирмена група Кодоньото представлява мрежа от над 50 филиала, в 21 страни, с общо над 900 души персонал, занимаваща се с международен транспорт, логистика и спедиция.

Позицията: Набираме служители за следните позиции:

ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА
с български

в нашия офис: Търнава, Словакия

Отговорности:
Управлява флотилия от межународни товарни автомобили; контролира разхода им на гориво, цените на транспорта; планира маршрути, както и смените, часовете за работа и почивката на шофьорите; товаро-разтоварните операции и следи за доброто изпълнение на поетата заявка; eжедневно контактува с клиенти, доставчици и други международни фирми.

Ponúkame:
- ubytovanie zdarma + stravnými lístkami
- Neustály tréning a pokročilé pracovné prostriedky; medzinárodné pracovné prostredie a geografickú mobilitu (celá Európa); každodenné využitie cudzích jazykov; atraktívny plat a rozvojové plány; kariérny postup v silnej, štruktúrovanej spoločnosti

Какво предлагаме:
• предлагаме настаняване и ваучери за храна; Мотивиращо възнаграждение;
• Постоянно обучение и усъвършенстванe на работния процес; mеждународна работна среда; Възможност за професионално развитие в стабилна, много добре развита и структурирана компания на световно ниво.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- SKÚSENOSTI NIE SÚ NEVYHNUTNOSŤOU
- Odolnosť voči stresu, iniciatívnosť, prístup k rozhodovaniu, riešenie problémov, tímová práca v dynamickom, rýchlo sa meniacom prostredí;
- Analytické a organizačné skúsenosti, schopnosť efektívne komunikovať a vyjednávať a tímová spolupráca sú veľmi žiadané;

Jazyky:
- anglicky a taliansky + bulharčina

Изисквания:
ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ (ЖЕЛАТЕЛЕН, НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН); cпособност за работа в екип, взимане на самостоятелни решения и поемане на отговорност, предприемчивост, оперативност при разрешаване на проблемни ситуации и готовност за работа под напрежение.

Познания на чужди езици:
Английски или Италиански + български език

CODOGNOTTO GROUP je medzinárodná prepravná, logistická a špedičná spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 900 ľudí vo svojich približne 50+ pobočkách v najmenej 21 krajinách po celom svete.
S flotilou takmer 1400 kamionóv a vozovým parkom sa nám darí zabezpečiť pravidelnú cestnú nákladnú dopravu cez celú Európu.
Codognotto pôsobí so svojimi vlastnými pobočkami, skladov a flotíl v Taliansku, Francúzsku, Luxembursku, Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii, Španielsku, Portugalsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku, Poľsku, Bielorusku, Indii, Singapure, Dubaji.

www.codognotto.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Sereďská, 255/4013
917 05 Modranka - Trnava
ID: 3248955   Dátum zverejnenia: 13.3.2018