SQL Data Warehouse Developer

codium, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacMzda je rozdelená na základnú 2000€ + osobné hodnotenie 200€ na TPP. Finálna výška mzdy závisí od vzájomnej dohody, Tvojich preferencií a skúseností. Uvedená suma je orientačná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná slovenská IT spoločnosť codium s.r.o., ktorá vznikla transformáciou IT oddelenia spoločnosti DOXXbet, s.r.o., opäť rozširuje svoj skvelý tím, hľadáme SQL Data Warehouse developera/ rku. Ako náš kolega/kolegyňa sa budeš venovať oblasti dátového skladovania a analýzy.
Pozícia je zameraná na vývoj a údržbu dátových skladov (data warehouses), ktoré slúžia na uchovávanie a spracovávanie veľkého množstva dát z rôznych zdrojov.
Tvojou náplňou práce bude:
• Návrh, vývoj a údržba dátových skladov a procesov.
• Implementácia a optimalizácia SQL dotazov na spracovanie a manipuláciu s dátami v dátových skladoch.
• Vytváranie a aktualizácia dátových modelov a schém pre dátové sklady.
• Integrácia dát z rôznych zdrojov do dátových skladov.
• Spolupráca s inými členmi tímu, ako sú marketing, sql vyvojari, pre potreby identifikácie a riešení v oblasti dátového skladovania a analýzy.

Kedy by si nám vedel pomôcť,
ak máš:
• skúsenosti s vývojom dátových skladov a ETL procesov.
• znalosti a skúsenosti s MS SQL Server databázou
• skúsenosti s dátovými modelmi a schémami.
• schopnosť analyzovať a riešiť komplexné problémy spojené s dátovým skladovaním a analýzou.
• schopnosť pracovať samostatne aj v tíme a komunikovať efektívne s rôznymi zainteresovanými stranami

Môžeš pôsobiť aj z inej časti SR, stačí, ak Ťa uvidíme 3-4 x mesačne u nás v codiu v centre mesta Žilina, ulica Kálov 356, po vzájomnej dohode.

Zárukou je skvelý tím kolegov, profesionáli v oblasti IT, marketingu, grafiky, obchodu atď.
Ak hľadáš prácu pre spoločnosť, v ktorej sa budeš cítiť spokojne a šťastne nielen po finančnej stránke, pridaj sa k nám.
Naša firemná komunita je pre nás najväčší benefit.
Okrem toho ponúkame:
  • výborné platové ohodnotenie, ročne prehodnocujeme
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • dlhodobá a stabilná spolupráca
  • sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
  • kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • pracujeme s najmodernejšími technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • kariérne aj platovo rastieme
  • pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
  • zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami vyberáme
  • máme kurzy angličtiny v prípade záujmu
  • firemné parkovisko
  • referral program
  • pravidelné a pestré teambuildingy
  • firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
  • v prípade potreby využiješ home office
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné
Plat:
Na živnosť od 3000€/mesačne.
Na TPP od 2000€/mesačne brutto.
Finálna výška mzdy závisí od vzájomnej dohody a Tvojich skúseností. Uvedené sumy sú čisto orientačné. Všetko je vecou vzájomnej dohody.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujem za Tvoj čas a prejavený záujem.
V prípade, že spĺňaš naše požiadavky prosím pošli nám svoje CV. My Ťa budeme kontaktovať. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné alebo online stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pracovné skúsenosti na podobnej/rovnakej pozícií
  • Snaha o neustále zlepšovanie procesov
  • Zodpovednosť a samostatnosť

Sme codium. V segmente programovania predstavujeme charizmatickú značku. Náš tím prináša programátorské riešenia v oblasti bettingu, platobného styku, gastra a entertainment na Slovensku ale aj v iných krajinách sveta.
Vďaka skúsenostiam máme odvahu a odhodlanie vytvoriť také riešenia, ktoré budú presne našité na potreby našich náročných klientov. Nie sme typ umelcov, ktorí vytvárajú vizuálne potešenie pre ostatných. Ale keď niečo milujeme, vložíme do toho krásu! Krásu myslenia a eleganciu kódu. Codium je umenie programovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbara Rigasová
E-mail: poslať životopis
ID: 4779425  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac