IT Support špecialista junior/medior

codium, s.r.o.

Kálov 356, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od vzájomnej dohody a Tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Originálna IT spoločnosť codium s.r.o., ktorá vznikla transformáciou IT oddelenia spoločnosti DOXXbet, s.r.o., hľadá do svojho tímu šikovného Second level supporťáka.
Požadované:
  • stredná úroveň ASP.NET, C#
  • stredná úroveň MS SQL databázy.
Nový kolega bude medzníkom-prostredníkom medzi našim First level supportom a našimi programátormi.

Môžeš žiť a pôsobiť aj z inej časti SR. Chceli by sme Ťa vidieť 2-3x týždenne u nás v codiu v centre mesta Žilina, ulica Kálov 356, po vzájomnej dohode.

Slovenská IT spoločnosť codium s.r.o. sa prostredníctvom svojich produktov – technológií a služieb snaží pomáhať ľuďom a spoločnostiam riešiť ich problémy a úspešne čeliť novým výzvam nielen lokálnymi riešeniami z dielne našej spoločnosti. Pre klientov realizujeme zaujímavé a originálne projekty postavené na dlhoročných skúsenostiach so softvérovými riešeniami na mieru:
www.codium.sk

Zárukou je skvelý tím kolegov, profesionáli v oblasti IT, marketingu, grafiky, obchodu atď.
Ak hľadáš prácu pre spoločnosť, v ktorej sa budeš cítiť spokojne a príjemne nielen po finančnej stránke, pridaj sa k nám.
Naša firemná komunita je pre nás najväčší benefit.
Okrem toho ponúkame:
  • výborné platové ohodnotenie, ročne prehodnocujeme
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • dlhodobá a stabilná spolupráca
  • sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
  • kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • pracujeme s najmodernejšími technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • kariérne aj platovo rastieme
  • pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
  • zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami vyberáme
  • firemné parkovisko
  • referral program
  • máme na požiadanie kurzy angličtiny
  • pravidelné a pestré teambuildingy
  • firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
  • v prípade potreby využiješ home office
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

Plat:
Na živnosť od 2100 €/mesačne.
Na TPP od 1600€/mesačne brutto.
Finálna výška mzdy závisí od vzájomnej dohody a Tvojich skúseností.

Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj správou, mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

  • Pracovné skúsenosti na podobnej/rovnakej pozícií
  • Snaha o neustále zlepšovanie procesov
  • Zodpovednosť

Sme codium. V segmente programovania predstavujeme charizmatickú značku. Náš tím prináša programátorské riešenia v oblasti bettingu, platobného styku, gastra a entertainment na Slovensku ale aj v iných krajinách sveta.
Vďaka skúsenostiam máme odvahu a odhodlanie vytvoriť také riešenia, ktoré budú presne našité na potreby našich náročných klientov. Nie sme typ umelcov, ktorí vytvárajú vizuálne potešenie pre ostatných. Ale keď niečo milujeme, vložíme do toho krásu! Krásu myslenia a eleganciu kódu. Codium je umenie programovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4444554  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac