Reagujte bez životopisu

QA Tester junior/medior

codium, s.r.o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 900 EUR/mesiacMzdové podmienky dohodneme osobne, záleží od skúseností, Tvojej praxe. Číslo vyššie je orientačné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadčasová IT spoločnosť codium s.r.o., ktorá vznikla transformáciou IT oddelenia spoločnosti DOXXbet, s.r.o. hľadá do svojho tímu nového kolegu na pozíciu QA Tester.
Bude sa podieľať na testovaní SW riešenia na mieru šitého pre našich klientov. Testovanie sa bude týkať frontend a backend riešení v rôznych oblastiach a sektoroch. Portfólio je pestré.
Pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý sa chce v našom tíme postupne vypracovať na špičkového IT developera či projektového manažéra.
Čaká Ťa:

  • tvorba testovacích plánov, scenárov a skriptov pre automatizované testy (Selenium, Appium)

  • testovanie, kontrola a vyhodnocovanie výsledkov

  • reporting výsledkov testov a vzniknutých chýb

  • správa a nastavenie testovacieho prostredia a nástrojov

  • vykonávanie manuálnych testov

  • zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance)

Slovenská IT spoločnosť codium s.r.o. sa prostredníctvom svojich produktov – technológií a služieb snaží pomáhať ľuďom a spoločnostiam riešiť ich problémy a úspešne čeliť novým výzvam nielen lokálnymi riešeniami z dielne našej spoločnosti. Pre klientov realizujeme zaujímavé a originálne projekty postavené na dlhoročných skúsenostiach so softvérovými riešeniami na mieru:
www.codium.sk

Zárukou je skvelý tím kolegov, profesionáli v oblasti IT, marketingu, grafiky, obchodu atď.
Ak hľadáš prácu pre spoločnosť, v ktorej sa budeš cítiť spokojne a šťastne nielen po finančnej stránke, pridaj sa k nám.
Naša firemná komunita je pre nás najväčší benefit.
Okrem toho ponúkame:
  • výborné platové ohodnotenie, ročne prehodnocujeme
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • dlhodobá a stabilná spolupráca
  • sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
  • kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • pracujeme s najmodernejšími technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • kariérne aj platovo rastieme
  • pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
  • zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami vyberáme
  • firemná masérka, masáž si môžeš dať aj každý deň
  • máme kurzy angličtiny
  • pravidelné a pestré teambuildingy
  • firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
  • v prípade potreby využiješ home office
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

Plat:
Na živnosť od1900€/mesačne.
Na TPP od 1400€ mesačne brutto.
Finálna mzda v závislosti od Tvojich skúseností, kvalifikácie, odbornej praxe a v neposlednej rade od vzájomnej dohody.

Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj správou, mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Must have:
  • aktívna skúsenosť s používaním a tvorbou automatizovaných testov

  • znalosť testovacích nástrojov: Selenium, Appium, Soap UI, Postman

  • skúsenosť s trackovacími/reportovacími nástrojmi napr. Redmine, Jira

  • precíznosť a vytrvalosť

  • výhodou skúsenosti s SQL, C#, Java alebo Angular

Sme codium. V segmente programovania predstavujeme charizmatickú značku. Náš tím prináša programátorské riešenia v oblasti bettingu, platobného styku, gastra a entertainment na Slovensku ale aj v iných krajinách sveta.
Vďaka skúsenostiam máme odvahu a odhodlanie vytvoriť také riešenia, ktoré budú presne našité na potreby našich náročných klientov. Nie sme typ umelcov, ktorí vytvárajú vizuálne potešenie pre ostatných. Ale keď niečo milujeme, vložíme do toho krásu! Krásu myslenia a eleganciu kódu. Codium je umenie programovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4190775  Dátum zverejnenia: 16.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac