Java developer

codexa s.r.o.

Alvinczyho 1702/12, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou Tvojou úlohou bude návrh, vývoj a implementácia aplikácií v jazyku Java.
Ide o prácu na celom cykle SW riešenia na úrovni frontend aj backend časti.

- vývoj modulov webových aplikácií, alebo aplikácií poskytujúcich webové služby
- spolupráca na návrhu technického riešenia na základe výsledkov analýzy požiadaviek zákazníka
- testovanie a ladenie vlastného kódu
- riešenie bugov a priebežná údržba aplikácie
- príprava technickej dokumentácie
- používané technológie: Java 8, Spring Boot, Maven, Angular 4
- spôsob vývoja: Jenkins, Git, Jira (scrum)

∗ Práca na zaujímavých projektoch a priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
∗ Príjemná atmosféra menšej firmy
∗ Flexibilný pracovný čas
∗ Možnosť pracovať aj z domu (1 deň v týždni)
∗ Rôzne formy spolupráce (zamestnanecká zmluva, externá spolupráca)
∗ Notebook, mobilný telefón
∗ Lokalita v centre Košíc
∗ Nástup podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

• Java SE na úrovni pokročilý
• Skúsenosti so Spring Framework
• a/alebo Angular / TypeScript

Osobnostné predpoklady:
• Chuť spolupracovať s mladým vývojovým tímom agilnými metódami
• Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky zákazníka a ostatných partnerov
• Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme a dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť codexa s.r.o. sa zaoberá vývojom profesionálnych business aplikácií pre naších zákazníkov na slovensku a v zahraničí.
ID: 3305693  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou