Marketingový Alchymista

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude pohybovať od skúseností uchádzača. Možnosť pracovať aj na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
sme Nika a Zuzka z CODERAMA a náš back-office tím rozširujeme o marketingového Alchymistu.

Áno, je to tak. Pre nás je to veľká veda, a preto hľadáme človeka, ktorý sa vie pohybovať v záhadách marketingu z rôznych strán.
Či už je to tvorba kontentu na sociálnych sieťach, kreatíva v písaní článkov alebo zabrdnutie do grafiky...
Najdôležitejšou stránkou pre nás, je tá výkonná, v ktorej budeš práve ty tvorcom marketingu CODERAMA.
Si človek, ktorý vidí do týchto zákutí marketingu? Máš skúsenosti s PPC, SEO, Google Analytics a pod.?
Vieš ich premeniť na nablýskaný zlatý obsah?

V tom prípade nám pošli svoju kreatívnu vizitku s tvojimi skúsenosťami a nápadmi, čo by si do CODERAMA priniesol.

My ti na oplátku poskytneme stabilnú základňu úspechu a zasvätíme ťa do tajomna CODErodiny.

• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
• Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
• Podpora vzdelávania a sebarozvoja
• Flexibilná pracovná doba
• Žiadna byrokracia
• Firemný hardware
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia - ak už raz do CODERAMA prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Podpora sebarozvoja v spolupráci s platformou Hedepy
• Práca spojená s cestovaním, tzv. Work & Travel

Informácie o výberovom konaní

Pozor!
Táto pozícia je určená pre skúsených Alchymistov, ktorí už majú za sebou úspešné premeny skamenelého marketingu na jedinečný klenot.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR / Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Marketing - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PR, Marketing

Počet rokov praxe

4

Energický kreatívec
Vizionársky mysliteľ
Skúsený praktik
Nádejný grafik
Moderný Hviezdoslav

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Komlóši
E-mail: poslať životopis
ID: 4544209  Dátum zverejnenia: 22.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac