Medior PHP Symfony developer

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 800 - 5 000 EUR/mesiacSuma pri živnosti na základe skúseností uchádzača. Možnosť pracovať aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovorí ti to niečo?

"...include /text/header.html
getenv HTTP_USER_AGENT
if substr $exec_result Mozilla
Hey, you are using Netscape!
endif..."

Máš pravdu, už nie sme v 1994, ale díky Lerdorf.

Máme tu 2023 a rozširujeme CODERAMA rodinu o ďalšieho PHP Symfony developera, ktorý by mohol mať skúsenosti na front-ende aj s Vue.js.

Nie sme jediní, vieme, ale sme jedineční.

Pretože v ktorej firme môžeš robiť:

  • odkiaľ chceš (od babky, z chaty, hôr, pláže)
  • na čom chceš (viac ako 50 projektov)
  • pre koho chceš (viac ako 25 klientov)
  • ako dlho chceš (rotujeme projekty)
  • kedy chceš?

No predsa v našej!

Napíš nám čo si zažil, pošli čo si robil, my ti zavoláme a porozprávame ti, čo ťa s nami čaká.

A teraz už vážne.

Nadštandardné platové ohodnotenie.
Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie.
Možnosť rotácie medzi projektami.
Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve.
Referral bonus system - dostaneš 2000 Eur za odporučenie developera.
Podpora vzdelávania a sebarozvoja.
Flexibilná pracovná doba.
Možnosť pracovať odkiaľkoľvek-z domu alebo z našich kancelárií.
Žiadna byrokracia.
Firemný hardware.
Stabilita, takmer žiadna fluktuácia - ak už raz do CODERAMA prídeš, nebudeš chcieť odísť.
Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít.
Práca spojená s cestovaním, tzv. Work & Travel.
Pet Friendly offices.
Psychologické poradenstvo, coaching a mentoring program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Symfony (PHP framework) - Pokročilý
Vue.js - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Komlóši
E-mail: poslať životopis
ID: 4248234  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac