IT Sales Manager

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiac(TPP) + kvartálne odmeny. Možnosť práce aj na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
sme Nika a Zuzka z CODERAMA a do nášho Kriváň office nám pribudol nový pracovný stôl so stoličkou. Jediné čo k nemu chýba si ty! Náš nový Sales Representative, ktorý prinesie nové projekty v oblasti IT vývoja.

Nezľakni sa, tú stoličku vymeníš za sedadlo auta len keď si dohodneš fancy stretko s klientom (cca 20%). Oblek/kostým a lakovky nechaj v skrini, to sa u nás nenosí, radšej sa pohodlne obleč a svoju energiu venuj biznisu.

Ostatné dni ťa čaká partia kamošov, s ktorou sa nasmeješ, aj keď to budeš najmenej čakať.

IT Sales representative v CODERAMA by mal/a mať tieto superschopnosti:

  • skvelá komunikácia (ústna aj písaná)
  • sieť kontaktov v IT sektore
  • rozhľad v biznise
  • strategické myslenie
  • orientácia na výsledky
  • komunikácia v angličtine
  • vodičák B

• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
• Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
• Podpora vzdelávania a sebarozvoja
• Flexibilná pracovná doba
• Žiadna byrokracia
• Firemný hardware
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia - ak už raz do CODERAMA prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Práca spojená s cestovaním, tzv. Work & Travel

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám pošli na [email protected]
Ak ťa zaujala naša ponuka, no momentálne neplánuješ meniť zamestnanie ale máš kamoša/ku, ktorýúá potrebuje zmenu, odporuč nás a získaj referenčný bonus až 2000€ - pokiaľ kamoša/ku vezmeme a odpracuje u nás aspoň 6 mes., peniaze sú tvoje prípadne si ich môžete rozdeliť :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

• Chuť pracovať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť
• Tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Komlóši
E-mail: poslať životopis
ID: 3453024  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac