Business Developer OOH - Sereď, Hlohovec a okolí

Coca-Cola

Miesto práce
Piešťany, Trnava, Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu pre región Sereď, Hlohovec, Trnava a Piešťany.

Máte záujem o obchod, prácu v teréne a perspektívnu kariéru s možnosťou dlhodobého rozvoja? Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou rastúceho tímu najväčšej svetovej značky nápojov.

Koho hľadáme?

Do nášho tímu Out of Home, ktorý predáva naše produkty v segmente hotelov, reštaurácií, kaviarní (a je zodpovedný aj za zákazníkov v segmente on the go - napr. rýchle občerstvenie, kiosky, kiná...), hľadáme motivovaných a ambicióznych nových členov tímu, ktorí nám pomôžu rozšíriť tento segment.

Čo robí náš obchodný zástupca denne?

Vytvára a udržiava vplyvné vzťahy so zákazníkmi priamo v teréne a rozvíja ich s cieľom zvýšiť dostupnosť našich výrobkov na trhu. Medzi ďalšie ciele patrí aktivácia prevádzok a pomoc zákazníkovi s predajom, zvyšovanie nášho trhového podielu v segmente nealkoholických nápojov a prinášanie ziskového objemu predaja spoločnosti.

Hlavné činnosti, za ktoré budete zodpovedať:

  • Dosahovať a zvyšovať ziskový objem predaja nealkoholických nápojov.
  • V spolupráci so zákazníkmi identifikovať a využívať predajné príležitosti na rast danej kategórie.
  • Proaktívne budovať a rozvíjať formálne a neformálne vzťahy so súčasnými a novými zákazníkmi.
  • Zabezpečiť dostatočné množstvo zásob u zákazníka, aktivovať promócie a dodržiavať štandardy merchandisingu.
  • Implementovať dohodnuté obchodné a marketingové aktivity pre pridelený segment trhu.
  • A to všetko ideálne prostredníctvom osobného kontaktu so zákazníkom, t. j. aktívnou prítomnosťou v teréne v rámci regiónu.

Prečo si vybrať práve nás?

  • Motivujúci systém finančného ohodnotenia s mesačnými bonusmi v závislosti od osobného výkonu.
  • Školenia a profesionálny tréning na podporu predaja, vyjednávania a komunikačných zručností.
  • Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesionálnom raste a rozvoji (talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Samostatná a zodpovedná dynamická práca v teréne a každodenný kontakt so zákazníkom.
  • Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti so zavedenou tradíciou a prestížnou značkou, v prostredí s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch.

Zamestnanecké výhody:

  • 5 týždňov dovolenky a 2 dni sick day
  • služobné vozidlo aj na súkromné účely
  • fasovanie nápojov; pitný režim; nákup výrobkov a reklamných predmetov spoločnosti za zvýhodnené ceny
  • flexibilný systém benefitov - Kafetéria
  • príspevok na tretí pilier; diéty, zľavnené hovory pre rodinných príslušníkov
  • možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
  • Mobilný telefón; iPad

Aké sú Vaše tajné ingrediencie a ako viete, že Vás hľadáme?

  • Máte radi prácu a každodenný kontakt s ľuďmi, ste flexibilný/á a máte pozitívny prístup k zmenám. Hľadáte dynamickú prácu v odbore.
  • Máte už nejaké skúsenosti s predajom alebo s každodennou obsluhou zákazníkov v hoteli, reštaurácii, kaviarni alebo bare, a chceli by ste si vyskúšať prácu obchodníka z druhej strany.
  • Skúsenosti s predajom prémiového alkoholu sú vítané.
  • Dokážete sa rýchlo učiť a ste otvorení školeniam o tom, ako uplatňovať predajné a vyjednávacie zručnosti v praxi.
  • Doťahujete veci do konca a radi vidíte výsledky svojej práce.
  • Máte ukončené stredoškolské vzdelanie (minimálne s maturitou).
  • Máte základné znalosti obchodnej matematiky a základné znalosti informačných technológií (práca s iPadom alebo telefónom pre vás nie je problém).
  • Máte vodičský preukaz sk. B, ste aktívnym vodičom (a samozrejme vás šoférovanie baví).
  • Žijete v požadovanom regióne alebo v jeho blízkosti (maximálne do 30 minút).

A čo možno očakávať od výberového konania?

  • Po podaní žiadosti a odoslaní životopisu budete požiadaný/á o vyplnenie krátkeho automatického dotazníka so základnými informáciami.
  • Ak sa dostanete do užšieho výberu, bude vám zaslaný odkaz na vyplnenie interaktívneho testu.
  • Spätnú väzbu potom dostanete telefonicky alebo e-mailom.
  • V prípade, že usúdime, že by váš profil mohol zapadnúť do nášho tímu, náš náborový pracovník vás bude kontaktovať, zodpovie vám všetky prípadné otázky a dohodne s vami termín pohovoru a časový rámec výberového konania (napr. kedy by ste mohli nastúpiť a ako bude výberové konanie prebiehať).
  • Stretnete sa osobne s oblastným manažérom predaja/vedúcim predajného tímu (budúcim potenciálnym nadriadeným).

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou skvelého tímu! Tešíme sa na Váš životopis! :)