Key Account Manager

Coca-Cola

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra pre kľúčových zákazníkov do predajného tímu zodpovedného za moderný trh.

A za čo je KAM v spoločnosti Coca-Cola zodpovedný? Je tvárou vzťahu so zákazníkom, a preto aktívne riadi a rozvíja vzťah s prideleným partnerom, pričom sa zameriava na prípravu a realizáciu ročného obchodného plánu, plnenie objemu predaja, tržieb a zisku. Okrem toho je však aj mostom medzi zákazníkom a spoločnosťou a zodpovedá za podporu dobrých obchodných vzťahov s našou značkou naprieč oddeleniami.

Baví Vás vyjednávanie, nebojíte sa výziev a chcete v práci získať nové skúsenosti a vystúpiť zo svojej súčasnej komfortnej zóny? Pridajte sa k tímu spoločnosti Coca-Cola a poďte zažiť jedinečnú kombináciu práce v stabilnom medzinárodnom prostredí s dynamickým myslením, ktoré sa snaží o inovácie a zmeny k lepšiemu.

Vaše poslanie?

  • Vytvoriť spoločný obchodný plán v mene prideleného zákazníka v súlade s kľúčovými stratégiami spoločnosti a zodpovedať za jeho realizáciu, monitorovať výkonnosť a priebežne navrhovať úpravy.
  • Spolupracovať so zákazníkom na vytvorení dlhodobej spoločnej vízie.
  • Vyhľadávanie nových možností spolupráce so zákazníkom prostredníctvom práce s trhovými údajmi.
  • Príprava a riadenie analýzy P&L a príprava akčných plánov na zvýšenie ziskovosti u prideleného zákazníka.
  • Celkové riadenie ziskovosti zákazníka (stanovenie a vyjednávanie obchodných podmienok, portfólia a sortimentu produktov).
  • Aktívne rozvíjanie formálnych a neformálnych vzťahov so zákazníkmi riadené neúnavnou snahou o dosiahnutie rovnováhy medzi pochopením potrieb zákazníka a predajnými cieľmi spoločnosti.
  • Spolupráca s oddelením predaja a marketingu s cieľom zlepšiť kvalitu propagačných činností.
  • Vhodné prideľovanie pridelených zdrojov a investícií.
  • Rozvíjanie efektívnej spolupráce medzi internými oddeleniami (marketing, financie, logistika, právne oddelenie atď.).
  • Vytváranie celkovo dobrých pracovných vzťahov s našimi dodávateľmi, externými stranami, komunitami a nadväzovanie novej spolupráce na všetkých úrovniach riadenia, oddeleniach, krajinách a v systéme Coca-Cola.
  • Riadiť zmeny k lepšiemu, identifikovať príležitosti a navrhovať nové riešenia, ktoré vedú k rastu a zlepšeniu procesov.

Ako si vás predstavujeme?

  • Nebudú vám chýbať 2 - 3 roky skúseností na podobnej pozícii (KAM, Sales,).
  • Skúsenosti s reťazcami ako Tesco, Lidl, Billa, Kaufland budeme považovať za výhodu.
  • Čo už ovládate: finančné povedomie, komunikácia, prezentačné zručnosti, vyjednávanie.
  • Proaktívny prístup pri riešení problémov a pozitívne myslenie.
  • Schopnosť zvládnuť prácu s viacerými klientmi naraz.
  • Znalosť AJ pre komunikáciu s kolegami a prezentáciu výsledkov.
  • Ste aktívny vodič a nevadí vám jazdiť v rámci SK trhu ako súčasť vašej práce.

Prečo pracovať práve u nás?

  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch. Tím, ktorý ťahá za jeden provaz.
  • Nezávislá a zodpovedná práca, ktorá vás posunie z vašej komfortnej zóny, naučí vás nové veci a pomôže vám kariérne aj osobnostne rásť.
  • Ročný bonus až do výšky 13 %.
  • Plat podľa vašich vedomostí a skúseností, o ktorých budeme diskutovať v 1. kroku výberového konania.
  • Služobné vozidlo aj na súkromné účely.
  • Možnosť pracovať na diaľku alebo využívať naše kancelárie v Bratislave, Piešťanoch, Banskej Bystrici, Košiciach.
  • Profesionálne školenia na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností.
  • Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesionálnom raste a rozvoji (talentové programy, rozvojové aktivity, účasť na globálnych projektoch).
  • Zamestnanecké výhody: 5 týždňov dovolenky; balenie produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; flexibilný systém benefitov - Kafeteria (Multisport karta); príspevok na dôchodkové poistenie; stravovanie v jedálni/príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
  • Ďalšie výhody: mobilný telefón; notebook.