Vedúcí technikov na slovenskom trhu

Coca-Cola

Miesto práce
Trnavská cesta, Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aj keď sa naša spoločnosť nazýva podľa jedného z najpredávanejších nealkoholických nápojov na svete, Coca-Cola nie je jediným produktom, ktorý ponúkame. Momentálne sa staráme aj o chladiace zariadenie, vďaka ktorému prinášame to pravé osvieženie na každom mieste. V rámci všetkého, čo robíme, potrebujeme aktuálne vedúceho s technickým zameraním, ktorý bude mať pod palcom slovenský trh.
Čo Vás čaká?

  • Manažment tímu zodpovedného za služby v gastrotechnológii (chladničky, automaty na nápoje, postmixy)
  • Zodpovednosť za organizáciu servisu zariadení na trhu
  • Zodpovednosť za kvalitu úrovne služieb poskytovaných našim zákazníkom
  • Manažment nákladov na zverenú časť oddelenia
  • Kontrola spotreby náhradných dielov, údržby a používanie automobilov, spotreba paliva a faktúr dodávateľov
  • Zodpovednosť za inventár vybavenia na trhu a na dielni
  • Koordinácia služobných aktivít na pobočkách na Slovensku (50 % cestovanie, 50 % kancelária)

Kto ste?

  • Bez skúseností s vedením ľudí a koordináciou tímovej práce sa nezaobídete
  • Technické zameranie sa vám bude hodiť
  • Angličtina pre zapojenie sa do projektov a komunikácie so zahraničnými kolegami (výhodou)
  • Nezávislosť a proaktivita pri riešení problémov je vám vlastná
  • Vodičský preukaz SK. B

Čo môžeme ponúknuť?

  • Príležitosť vybudovať kariéru do hĺbký expertízy alebo k vyššim manažérskym pozíciám
  • Medzinárodné projekty a tím
  • Prostredie, v ktorom sa môžete otvorene porozprávať s šéfom
  • Nezávislosť vrátane zodpovednosti
  • Skvelý systém odmeňovania, až 15 % kvartálny bonus
  • Možnosť pracovať z domu ako aj využívať kancelárie pobočiek po celom Slovensku
  • Auto dokonca aj na súkromné účely
  • Zmluva je dočasná (nahradenie kolegu), ale vždy sa nájde miesto v tíme Coca Coly, či už v rámci oddelenia alebo v inom oddelení

Ako bude vyzerať výberové konanie?

  • Spojí sa s vami recruiterka Dominika Radová
  • Online rozhovor so šéfom tímu
  • Overenie organizačných a manažérskych zručností.
  • Osobné stretnutie
  • Spätnú väzbu dostanete vždy do niekoľkých dní od prvého kontaktu.