Obchodný zástupca At Home - Nové Zámky, Komárno, Štúrovo

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu pre región Nové Zámky, Komárno, Štúrovo.

Ste srdcom aj dušou obchodník a hľadáte novú výzvu? Chcete reprezentovať najznámejšiu značku na svete, ktoré rozširuje svoje portfólio aj o prémiový alkohol? My Vám takúto možnosť ponúkame, pretože práve teraz rozširujeme obchodný tím.
Byť súčasťou tohto tímu Vám poskytne neustály osobný rozvoj pre Váš kariérny rast a mnohé ďalšie firemné benefity.

Čo robí náš obchodný zástupca denne?

Vytvára a udržiava vplyvné vzťahy so zákazníkmi priamo v teréne a rozvíja ich s cieľom zvýšiť dostupnosť našich výrobkov na trhu. Medzi ďalšie ciele patrí aktivácia prevádzok a pomoc zákazníkovi s predajom, zvyšovanie nášho trhového podielu v segmente nealkoholických nápojov a prinášanie ziskového objemu predaja spoločnosti.

Vaše nové zodpovednosti?

  • Dosahuje a zvyšuje profitabilný objem predaja a podiel na trhu s nealkoholickými nápojmi.
  • Podieľa sa na vybudovaní distribúcie vybraných prémiových druhov alkoholu.
  • V spolupráci so zákazníkmi identifikuje a využíva predajné príležitosti pre rast danej kategórie.
  • Vyhľadáva nové predajné príležitosti.
  • Je zodpovedný za realizáciu obchodných a marketingových stratégií vo svojom zverenom regióne a v príslušnom segmente trhu (tradičný trh) - maloobchod (jednoty, malé potraviny, nezávislí obchodníci,...).
  • Proaktívne buduje a rozvíja formálne a neformálne vzťahy so súčasnými a novými zákazníkmi.
  • Získava dôveru zákazníka pre efektívnu realizáciu obchodných aktivít CC HBC.
  • Požiadavky zákazníka a jeho priority rieši včas, efektivne a vždy s pridanou hodnotou pre zákazníka.
  • Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu s cieľom zdieľať informácie s ostatnými kolegami.

Vaše tajné ingrediencie?

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Máte radi prácu a každodenný kontakt s ľuďmi, ste flexibilný/á a máte pozitívny prístup k zmenám. Hľadáte dynamickú prácu v odbore.
  • Máte už nejaké skúsenosti s predajom alebo s každodennou obsluhou zákazníkov, a chceli by ste si vyskúšať prácu obchodníka z druhej strany.
  • Dokážete sa rýchlo učiť a ste otvorení školeniam o tom, ako uplatňovať predajné a vyjednávacie zručnosti v praxi.
  • Doťahujete veci do konca a radi vidíte výsledky svojej práce.
  • Máte ukončené stredoškolské vzdelanie (minimálne s maturitou).
  • Máte základné znalosti obchodnej matematiky a základné znalosti informačných technológií (práca s iPadom alebo telefónom pre vás nie je problém).
  • Máte vodičský preukaz sk. B, ste aktívnym vodičom (a samozrejme vás šoférovanie baví).
  • Žijete v požadovanom regióne alebo v jeho blízkosti (maximálne do 30 minút).

Prečo pracovať práve s nami?

  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
  • Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
  • Motivujúci systém finančného hodnotenia
  • Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
  • Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
  • Dalšie benefity: mobilný telefón; iPad; služobný automobil i na súkromé použitie

Prečo si vybrať práve nás?

  • Motivujúci systém finančného ohodnotenia s mesačnými bonusmi v závislosti od osobného výkonu.
  • Školenia a profesionálny tréning na podporu predaja, vyjednávania a komunikačných zručností.
  • Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesionálnom raste a rozvoji (talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Samostatná a zodpovedná dynamická práca v teréne a každodenný kontakt so zákazníkom.
  • Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti so zavedenou tradíciou a prestížnou značkou, v prostredí s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch.

Zamestnanecké výhody:

  • 5 týždňov dovolenky a 2 dni sick day
  • služobné vozidlo aj na súkromné účely
  • fasovanie nápojov; pitný režim; nákup výrobkov a reklamných predmetov spoločnosti za zvýhodnené ceny
  • flexibilný systém benefitov - Kafetéria
  • príspevok na tretí pilier; diéty, zľavnené hovory pre rodinných príslušníkov
  • možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
  • Mobilný telefón; iPad; služobný automobil i na súkromé použitie

A čo možno očakávať od výberového konania?

1. Po podaní žiadosti a odoslaní životopisu budete požiadaný/á o vyplnenie krátkeho automatického dotazníka so základnými informáciami.
2. Ak sa dostanete do užšieho výberu, bude vám zaslaný odkaz na vyplnenie interaktívneho testu.
3. Spätnú väzbu potom dostanete telefonicky alebo e-mailom.
4. V prípade, že usúdime, že by váš profil mohol zapadnúť do nášho tímu, náš náborový pracovník vás bude kontaktovať, zodpovie vám všetky prípadné otázky a dohodne s vami termín pohovoru a časový rámec výberového konania (napr. kedy by ste mohli nastúpiť a ako bude výberové konanie prebiehať).
5. Stretnete sa osobne s oblastným manažérom predaja/vedúcim predajného tímu (budúcim potenciálnym nadriadeným).

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou skvelého tímu! Tešíme sa na Váš životopis! :)