Coca-Cola HBC hľadá COSTA COFFEE ambasádorov

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V úlohe Coffee ambasádora bude vašou úlohou zabezpečiť prémiovú zákaznícku skúsenosť v oblasti predaja kávy v HoReCa segmente na Slovensku.

VAŠE KĽÚČOVÉ POVINNOSTI BUDÚ:

  • Šírenie kávovej kultúry a hodnôt COSTA COFFEE na trhu
  • Spoločne s business developermi budete mapovať trh a rozširovať príležitosti na predaj kávy
  • Efektívny predaj a rokovania so zákazníkmi (rozšírenie portfólia, distribúcia, vyjednávanie zmlúv, atď.)
  • Predstavenie portfólia Costa Coffee potencionálnym zákazníkom vrátane profesionálnej prípravy kávy a baristických rutín
  • Spolupráca s obchodnými partnermi
  • Plnenie stanovených KPIs
  • Správa rozpočtu a meranie spokojnosti zákazníkov

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
  • Motivujúci systém finančného ohodnotenia
  • Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností
  • Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zamestnanecké výhody: 5 týždňov dovolenky; fasovanie produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; systém flexibilných benefitov - kafetéria; príspevok na dôchodkové pripoistenie; stravovanie v kantíne / príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
  • Ďalšie benefity: mobilný telefón; notebook, automobil aj k súkromnému využitiu

VÁŠ PROFIL:

  • Ste nadšenci kávy a kávovej kultúry
  • Máte skúsenosti s predajom kávy a kávového riešenia v oblasti HoReCa segmentu aspoň dva roky
  • Máte skúsenosť s rozvojom novej kategórie u zákazníkov a vyjednávaním obchodných podmienok
  • Máte skvelé prezentačné zručnosti a efektívne budujete vzťahy so zákazníkmi
  • Dohovoríte sa anglicky - intérne tréningy a prezentácie sú v angličtine
  • Ste aktívny vodič, sk. B