Pracovník/pracovnička zákazníckého servisu - práca z domu

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 070 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zažiť priateľskú atmosféru a znova sa tešiť na pracovné rána? Chceš pracovať pre svetoznámu značku, vďaka ktorej si môžeš užiť úspech na trhu? Je Tvoja odpoveď ÁNO? Potom neváhaj a prihlás sa. Radi Ťa privítame v našom tíme.

BUDETE MÍT NA STAROSTI:
  • Proaktívne predáva produkty a ponúka novinky našim stálym zákazníkom;
  • Zaznamenáva získané informácie od zákazníkov do interného informačného systému SAP a každodenne spolupracuje s obchodným zástupcom na portfóliu zverených zákazníkov;
  • Zodpovedá za dlhodobý rozvoj svojich predajných a vyjednávacích zručností;
  • Analyzuje historické dáta a príležitosti u každého zákazníka a v spolupráci s nadriadeným navrhuje riešenie;
  • Rieši problémy s objednávkami vs. dodávkami produktov s príslušnými oddeleniami s cieľom nájsť čo najlepšie riešenie;
  • Analyzuje dáta zo systému u zákazníkov a identifikuje ich potreby a príležitosti;
  • Maximalizuje možnosti predaja produktov u zákazníkov ( tj. predstavuje nové produkty, akcie atď. );
  • Prispieva k pozitívnemu prostrediu tímovou spoluprácou a vytvára pozitívne vzťahy s kľúčovými zainteresovanými stranami ( tj. zákazníci, obchodné oddelenie , marketing , distribúcia ... );

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
  • Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou;
  • Silné verbálne a komunikačné zručnosti (príjemný hlasový prejav s bezchybnou artikuláciou);
  • Prozákaznícky prístup;
  • Znalosť práce na PC – MS Office;
  • Práca z domu – Home office; (je nutné mať vlastné internetové pripojenie s káblom)
  • Bydlisko Bratislava alebo okolie do 50 km od BA – nutné;
  • Ochota sa zúčastniť 6 denného školenia v Prahe

Výhodou:
  • Znalosť SAP systémov;
  • Predchádzajúca skúsenosť na call centre, alebo v aktívnom predaji;

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
  • Práca na Home Office
  • Motivujúci systém finančného ohodnotenia (od 800 € + variabilný mesačný bonus);
  • Notebook, iPhone
  • Príspevok na Internet (30 €)
  • Samostatnou a zodpovednú prácu pre jednotku na trhu;
  • Prácu na TPP od pondelka do piatku, bez víkendov a bez sviatkov;
  • Úplné zaškolenie na pozíciu a pravidelné vzdelávanie;
  • Výsledky svojej práce i svoje priebežné bonusy uvidíš každý deň;
  • Kariérny rast – snažíme sa o posúvanie našich ľudí na vyššie pozície v rámci spoločnosti. Je len na Tebe, ako tieto príležitosti využiješ a akým smerom sa budeš rozvíjať. My ti pomôžeme!
  • Priateľskú firemnú kultúru, ktorá je založená na otvorenosti, tímovosti, neformálnych vzťahoch. Sme „COKE rodina“;
  • A čo ti ešte navyše ponúkame? možnosť zúčastniť sa teambuildingových aktivít a predovšetkým množstvo ďalších firemných benefitov ako napríklad: možnosť nákupu firemných akcií, príspevok na penzijné sporenie, pravidelný odber firemných nápojov zdarma, zvýhodnené volanie pre Teba a Tvoju rodinu, príspevok na rôzne benefity z oblasti športu, kultúry, rekreácie a zdravia;

Informácie o výberovom konaní