Obchodný zástupca - Skaut

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1100 eur plus variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si srdcom aj dušou obchodník a hľadáš novú výzvu ? Chceš reprezentovať najznámejšiu značku na svete, ktoré rozširuje svoje portfólio aj o prémiový alkohol? My ti takúto možnosť ponúkame, pretože práve teraz rozširujeme obchodný tím.
Byť súčasťou tohto tímu ti poskytne neustály osobný rozvoj pre tvoj kariérny rast a mnohé ďalšie firemné benefity.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:

• Vyhľadáva, identifikuje a získava zákazníkov s najväčšími obchodnými príležitosťami pre CC HBC vo zverenom regióne.
• Navrhuje, pripravuje a zabezpečuje schválenie obchodných podmienok u týchto zákazníkov.
• Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu a konkurenčné aktivity s cieľom tvorby vlastných obchodných aktivít.
• Spoločne s obchodnými zástupcami v regióne buduje a udržiava vzťahy so zákazníkmi s cieľom zvýšiť dostupnosť produktov spoločnosti Coca-Cola HBC na trhu s cieľom aktivovať prevádzku, zvýšiť podiel v segmente nealkoholických, alkoholických nápojov a iných produktov z distribučného programu CC HBC a priniesť do spoločnosti profitabilný objem predaja
• Tvorí a aktualizuje informácie o zákazníkoch, zabezpečuje aktuálne dáta v databázach a zdieľa ich s ostatnými oddeleniami
• Aktívne monitoruje súčasný stav a plnenie obchodných dohôd u zákazníkov a navrhuje korekčné (opravné) opatrenia.

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Dalšie benefity: mobilný telefón; iPad; služobný automobil i pre súkromé použitie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

• Schopnosť komunikovať a budovať vzťahy so zákazníkmi
• Nadšenie, flexibilita, pozitívny prístup ku zmenám, ktoré pohýnajú veci dopredu
• Predpoklady pre profesiu obchodníka overené praxou alebo vôľu naučiť sa ich
• Vytrvalosť pri dosahovaní cieľov / vlastná motivácia doťahovať veci do konca
• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a všetko navyše ti bude len výhodou
• Bežný užívateľ iPhone a iPadu
• VP sk. B, aktívny vodič
• Bydlisko v konkrétnej alebo blízkej lokalite zvereného regiónu
• Znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3787600  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 eur plus variabilná zložka